Poprzedni artykuł: Te paletki cieni z promocji w Rossmannie biją na głowę kosmetyki z wyż... Następny artykuł: Wygraj starter ChiodoPRO i lakiery hybrydowe sygnowane przez Edytę Gór...

Zapomnij o makijażu permanentnym brwi! Teraz są modne 'dipped brows'

Makijaż, , tagi: makijaż brwi
Dipped brows to trend dla odważnych eksperymentatorek. Tak umalowana na pewno będziesz przyciągać wzrok i prowokować komentarze. Spróbujesz?

Stylizacja i makijaż brwi niezmiennie wzbudzają dużo emocji w sieci. Ozdabiano je już kryształkami, cekinami i płatkami kwiatów, robiono w nich przedziałki i pleciono z nich warkocze... Da się wymyślić jeszcze coś nowego? Jasne! Prezentujemy dipped brows, czyli "umoczone brwi".

Makijaż dipped brow - jak go wykonać

Dipped brows to kolorowy makijaż końcówek brwi. Kolor nakłada się na włoski - a w przypadku rzadszych brwi także na skórę - mniej więcej od połowy łuku brwiowego. Brwi malujemy cieniem do powiek w kremie lub pigmentem zmieszanym z Duraline'em. Do aplikacji koloru najlepiej użyć ukośnie ściętego pędzelka do kresek.

A kolory "umoczonych" brwi? Każdy wybiera według uznania. Minimalistkom polecamy matowe granaty i czerwienie. Za to bardziej odważne osoby mogą sięgnąć po cienie z brokatem w intensywnych kolorach i dla wzmocnienia efektu umalować nimi też oczy.

Dipped brows to fajny patent dla tych, którzy wybierają się na letnie festiwale. Koncert plenerowy to idealna lokalizacja na taki makijaż! ;-)

Spróbujecie się tak umalować?

Zdjęcia: Pinterest, Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 marca 2019, 04:39

Zobacz także

Nasze propozycje