Poprzedni artykuł: Fruit Bowl Nails - ten trend w manicure pokochały gwiazdy Następny artykuł: Ten manicure odmładza dłonie

Wielofunkcyjny długopis do makijażu pojawił się w Drogeriach Natura!

Jeden kompaktowy długopis zastąpi aż dwa kosmetyki w czterech kolorach. W dodatku kosztuje naprawdę niewiele, jak na tyle możliwości użycia.

Kosmetyki wielofunkcyjne należą do naszych ulubionych. Świetnie sprawdzają się w podróży, bo przecież zajmują naprawdę niewiele miejsca. Z pewnością same doskonale wiecie, że każda, nawet najmniejsza przestrzeń jest podczas pakowania na wagę złota. Przeglądając nowości z asortymentu Drogerii Natura natrafiłyśmy na produkt, który doskonale wpisuje się w tę kategorię. Chodzi o wielofunkcyjny długopis, dzięki któremu wykonacie zarówno make-up oczu, jak i ust!

Długopis do makijażu I Heart Revolution

To nie lada gratka dla fanek makijażu. Cztery kolory zamknięte w jednym długopisie przypominają nam biurowy hit z lat 90. Z oczywistych względów zamiast wkładów z atramentem do pisania, mamy tutaj rysiki do wykonania makijażu wyjątkowo klasycznego, bo w odcieniach nude.

I Heart Revolution Multi Liner już jest dostępny w sprzedaży. Można go kupić w dwóch wersjach kolorystycznych - jasnej oraz ciemnej. Jak zapewnia producent, rysiki mają gładką formułę kredki, która pozwala bez wysiłku wyrównać usta lub je wypełnić. 

Działanie jest podobne jak popularnego w szkole długopisu. Wystarczy wcisnąć wybrany kolor i przekręcić końcówkę. Niestety końcówka do malowania jest płaska, przez co wykonanie precyzyjnej kreski na oku może być nieco trudniejsze - szczególnie w kąciku oka. Wychodzimy jednak z założenia, że dla chcącego nic trudnego, więc i z tym sobie poradzimy.

Cena długopisu I Heart Revolution wynosi 28,99 zł, a więc naprawdę niewiele jeśli weźmiemy pod uwagę, że mamy tutaj dwa różne produkty w czterech kolorach.

Wygoda, stosunkowo niska cena (jak za kilka kosmetyków w jednym) i łatwość w użytkowaniu - to po prostu musiało zakończyć się sukcesem. Najwidoczniej taka forma produktu do makijażu jest dla kobiet interesująca, bo już co najmniej dwie inne marki zdecydowały się wskrzesić ten rodzaj długopisu i zmodyfikować go do urządzenia kosmetycznego. 

Zdjęcie: Materiały prasowe; Od lewej 4-Colour Pen Eyes Lips Eyeliner oraz Benefit Cosmetics Brow Contour Pro

Marka Clarins postawiła na wkłady trzech eyelinerów (czarny, granatowy i brązowy) oraz konturówkę do ust w neutralnym kolorze. Z kolei w asortymencie marki Benefit Cosmetics możemy znaleźć długopis, który zawiera dwa rysiki do makijażu brwi, rozświetlacz oraz korektor

Testowałyście którykolwiek z tych kosmetyków? 

Zdjęcie główne: Instagram.com/drogerienatura

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 sierpnia 2019, 19:49

Nasze propozycje