Poprzedni artykuł: Bez plam na twarzy czy pomarańczowych tonów! Te palety do konturowania... Następny artykuł: Makijażysta za darmo uczy osoby po chemioterapii, jak się malować. W P...

Czy aby na pewno w pełni wykorzystujesz potencjał swojego... korektora?

Niektóre triki makijażowe nadal potrafią nas zaskoczyć! Zobaczcie, do czego możecie wykorzystać korektor.

Praktycznie każda z nas ma w swojej kosmetyczce korektor. Ten kosmetyk nie raz ratuje nas w sytuacji, kiedy na twarzy pojawiają się nieestetyczne wypryski, lub cienie pod oczami, czy inne przebarwienia. Okazuje się, że korektor potrafi zrobić jeszcze więcej dobrego. Jeden kosmetyk może nie tyle potrafi zastąpić inne, ale na pewno ułatwi nam codzienne życie.

Jego zastosowanie zaprezentowała vlogerka Dominique. Ludzie często się jej pytają, jak ona to robi, że jej kreska eyelinerem zawsze jest idealna, jak maluje swoje brwi, że cienie nie wystają poza zarysowane granice, albo jak to robi, że jej usta zawsze są idealnie wykonturowane. Odpowiedź jest prostsza niż myślicie. Zobaczcie.

Jeżeli zastanawiacie się, po jaki korektor sięgnąć, polecamy Wam nasz przegląd: Nie daj się cieniom pod oczami! 7 najlepszych korektorów rozświetlających z KWC.

Wszystko wydaje się proste, ale należy też mieć na uwadze, że sam korektor nie wystarcza. Do tego, aby za pomocą korektora zakryć niedociągnięcia makijażu potrzebujemy również precyzyjnego pędzelka, którego zakończenie powinno być twarde, dzięki czemu łatwiej będzie nam robić dokładne ruchy i nanosić kosmetyk tam, gdzie tego naprawdę potrzebujemy.  

Zobaczcie także:  Jaskółka na powiece ma poważną konkurencję! Teraz rysujemy kreskę na...

zdjęcia: iStock

Warto też zawsze mieć przy sobie dobry puder matujący:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 stycznia 2019, 12:05

Zobacz także

Nasze propozycje