Poprzedni artykuł: Gładka cera bez efektu maski? Z tym trikiem nawet najbardziej kryjący... Następny artykuł: Pięknie wyglądają na twarzy, ale... żal ich używać. Tylko zobaczcie te...

Wyrzucasz swoją starą mascarę? Nie rób tego! Nie uwierzysz, do czego można jej użyć!

Makijaż, , tagi: tusz do rzęs
Kruszy się, osypuje, rozmazuje? Jeśli twój tusz do rzęs nie nadaje się już do używania, wyślij go do... USA. Nie uwierzysz, do czego się przyda:)

Wszystkie fanki zwierząt powinny teraz przejrzeć swoje kosmetyczki. To nie żart. Jak wiadomo, szczoteczki maskar mają różne właściwości. Dokładnie rozczesują, podkręcają rzęsy. Ale jak się okazuje, to nie jedyne ich zastosowanie. Organizacja non profit, która zajmuje się rehabilitacją i wsparciem dzikich zwierząt w Północnej Karolinie zbiera stare szczoteczki od tuszów do rzęs, ponieważ okazuje się, że te doskonale nadają się do... usuwania jaj i larw much z futra zwierząt. Wszystko dlatego, że włoski są rozmieszczone bardzo blisko siebie.

Polecamy:  Szukasz idealnej maskary? Spójrz na jej... szczoteczkę! Podpowiadamy, jaki kształt wybrać!

Współzałożyciel organizacji opublikował na swoim Facebooku wpis, w którym tłumaczy założenia kampanii. Szczoteczkę tuszu trzeba najpierw oczyścić mydłem i gorącą wodą, ponieważ tusz na sierści bynajmniej nie jest wskazany;) Potem trzeba ją wysłać pocztą pod wskazany adres - pomóc może więc każdy!

Polecamy: Wybierzcie Kosmetyk Wszech Czasów 2017!

Wpis na Facebooku wywołał ogromne zainteresowanie. Udostępniono go prawie 60 tys. razy! Organizatorzy akcji są szczerze zaskoczeni i wzruszeni takim odzewem.  

Jak pomóc zwierzętom?

Organizatorzy akcji przyznają, że nie wiedzą jeszcze co zrobią z aż tak dużą ilością szczoteczek od maskar, ale mają nadzieję, że ta akcja pozwoli im zwrócić uwagę ludzi także na inne potrzeby zwierząt oraz na to, że niezbędne rzeczy do ratowania ich życia czasem nam zbywają i trafiają na śmietnik zamiast nieść pomoc. 

Panowie jednak nie muszą czuć się gorsi- zwierzęta potrzebują też jeszcze wielu innych rzeczy:) Przy okazji przypominamy wam o tym, że w Polsce również można pomagać zwierzętom. Schroniska chętnie przyjmują koce i kołdry, które ogrzewają czworonogi w kojcach, miski czy karmę. Nie mówiąc o tym, że zawsze można adoptować zwierzaka:)

Polecamy:  Marzysz o karierze modelki? Chcesz zrobić niespodziankę bliskim? Wygraj profesjonalną sesję do magazynu! 

Foto: Pinterest

Oto sprawdzone tusze do rzęs polecane w KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 19:49

Zobacz także

Nasze propozycje