Poprzedni artykuł: Antyperspirant jako... baza pod podkład? Następny artykuł: Dość 'pandy' wokół oczu. Zobaczcie, co wam pomoże zapobiec rozmazywani...

Musisz szybko wyjść, a twój lakier do paznokci nadal nie wysechł? Sięgnij po...

Znacie powiedzenie, że kobieta jest najbardziej bezbronna, kiedy schną jej paznokcie? Od teraz może się zdeaktualizować:) Mamy dla was przegląd najlepiej ocenianych wysuszaczy lakierów do paznokci w KWC.

Jak szybko wysuszyć lakier do paznokci? To pytanie zapewne często sobie zadajecie, kiedy już wykonacie manicure i stajecie się wręcz bezbronne, ponieważ każdy najmniejszy ruch powoduje uszkodzenie warstwy lakieru pokrywającej paznokcie. Często to właśnie wtedy, kiedy nie możemy się ruszyć, przypomina nam się coś bardzo ważnego, lub akurat przychodzi ochota na skorzystanie z toalety.

Polecamy:  Teraz nude rządzi nie tylko na ustach! Ten kolor pięknie wydłuża paznokcie

Z drugiej strony wiele kobiet musi wyjść na ważne spotkanie bez pomalowanych paznokci, ponieważ manicure nie zdążyłby im wyschnąć. Przyznajemy, że chociaż manicure jest doskonałym dodatkiem do stylizacji i cieszy nasze oczy, bywa też kłopotliwy ze względu na właśnie długotrwale schnięcie. No dobrze, zapewne pierwsze co wam przychodzi do głowy, to porada aby skorzystać z manicure hybrydowego, który jest utwardzany w lampie. My jednak mamy rozwiązanie dla pań lubiących klasyczny manicure. Wystarczy, że sięgnięcie po przyspieszacz schnięcia lakieru! 

Jak działa wysuszacz lakieru do paznokci?

Wysuszacz lakieru aplikujemy po zakończonym manicure. Te kosmetyki mogą posiadać różne aplikatory - pędzelek albo pipetkę. Aplikujemy na paznokieć cienką warstwę produktu i już po chwili nasze paznokcie są suche! Wiele z nich posiada także właściwości utwardzające, dzięki czemu lakier do paznokci nie odpryskuje. 

Zastanawiacie się, czy to naprawdę działa i po jaki wysuszacz warto sięgnąć? Sprawdźcie, co polecają Wizażanki. 

Polecamy:  To najbardziej pożądany kolor lakieru do paznokci na świecie! Sprzedano już 32 mln buteleczek!

Foto:  Pinterest

Oto sprawdzone odżywki do paznokci:

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 08:51

Zobacz także

Nasze propozycje