Poprzedni artykuł: -55% na makijaż w Rossmannie: najlepsze sypkie pudry Następny artykuł: -55% na makijaż w Rossmannie: najlepsze bronzery do twarzy

Drukarka do paznokci – jak łatwo stworzyć wzroki na paznokciach?

Makijaż,
,
, tagi: wzorki na paznokcie, drukarka do paznokci
Drukarka do paznokci w ostatnich latach stała się hitem wśród stylistek. Za jej pomocą możemy w kilka sekund wydrukować na paznokciach każdy wzorek, a nawet zdjęcie. Sprawdźcie, jak dokładnie działa maszynka do paznokci oraz jak jej używać.

Drukarka do robienia wzorków na paznokciach budzi duże kontrowersje. Niektórzy cenią ją za precyzję i szybkie wykonanie nawet najbardziej skomplikowanego wzoru. Są również opinie, iż wzory wyglądają sztucznie, a ręczne wykonanie zdobień przez stylistkę jest prawdziwą sztuką. Największym minusem maszynki do paznokci jest jej cena, drukarka kosztuje minimum 3 tysiące złotych!

drukarka do paznokci

Jak działa drukarka do paznokci?

Drukarka do paznokci pobiera obrazek z telefonu i wtłacza go na płytkę paznokcia. Wydrukowanie obrazka, wzorku lub zdjęcia na paznokciu trwa kilka sekund. W środku drukarki znajduje się kamera, która pokazuje zbliżenie płytki. Na wyświetlaczu telefonu możemy dopasować druk do długości, szerokości i kształtu naszych paznokci.

Dużym plusem maszynki są jej małe gabaryty, dzięki czemu z łatwością można zabrać ją do klientki lub w podróż. Istnieją również profesjonalne urządzenia przeznaczone jedynie do salonów kosmetycznych, które są dużo większe i mieszczą całą dłoń.

Zobacz także:Naklejki na paznokcie - jak nakładać i gdzie kupić?

Jak używać drukarki do paznokci?

Użycie drukarki do paznokci jest bardzo proste i szybkie!

  1. Nakładamy lakier bazowy.
  2. W specjalnej aplikacji połączonej z drukarką wybieramy wzór.
  3. Palec wkładamy do otworu drukarki i ustawiamy w polu druku.
  4. Następnie możemy dokładnie ustawić wzór w miejscu, na którym ma się pojawić. Można go obrócić, zmniejszyć lub powiększyć.
  5. Wciskamy przycisk start i po kilku sekundach wzór na paznokciach jest gotowy.
  6. Na koniec należy pomalować paznokieć topem, aby wzór nie starł się z paznokcia. Tak wykonany wzór trzyma się na paznokciach 2-3 tygodnie.

Drukarka do paznokci - opinie

Opinie w wątku dotyczącym drukarek do paznokci są podzielone. Niektórzy uważają, że nic nie zastąpi profesjonalnej stylistki paznokci, która może wyczarować na płytce każdy wzór. Osoby, które zakupiły drukarkę do robienia wzroku, są jednak bardzo zadowolone. Problem pojawia się jedynie, jeśli chodzi o znalezienie lakierów do tego sprzętu.

"Ja weszłam w jej posiadanie i powiem Wam tyle, DZIAŁA! Jednak nie mogę znaleźć nigdzie lakierów (mam tylko te podstawowe)." - Saori89

"Akurat innowacyjność to żadna, znane te maszynki na rynku polskim, ale niespecjalnie funkcjonalne i mało kto będzie na takie ceregiele chętny, biorąc pod uwagę, że 65% stylizacji to french, 15 to jednokolorowe paznokcie, a reszta to kolorowe cuda" - byliczka

"A według mnie prawdziwa stylistka bawi się zdobieniami i nigdy nie braknie jej weny twórczej, a nie robi jakieś nadruki, naklejki, pieczątki i inne wynalazki." - ATnails

zdjęcia: iStock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

1 czerwca 2020, 00:41

Nasze propozycje