Poprzedni artykuł: Co stało się z tą twarzą? To dowód na to, że lepiej czytać instrukcje... Następny artykuł: Idealny makijaż oczu można zrobić w 5 minut i to z narysowaniem kreski

Dyniowa paleta cieni Too Faced zelektryzowała Instagram - czeka nas nowa premiera?

Makijaż, , tagi: instagram, paleta cieni, too faced, viral
Czy popularna marka zachwyci nas tej jesieni kolejnym hitem? Dyrektor kreatywny umieścił na Instagramie intrygujące zdjęcie...

Czy wy też kochacie palety cieni do powiek Too Faced? Marka, która zasłynęła kultowymi już "czekoladkami", a jeszcze kilka miesięcy temu kusiła nas serią kosmetyków o zapachu brzoskwini, znów wywołała szum w mediach społecznościowych. Wszystko za sprawą zdjęcia... dyniowej palety!

Dyniowa paleta cieni Too Faced

Sprawcą zamieszania jest Jerrod Blandino, współzałożyciel i dyrektor kreatywny marki, który zamieścił na swoim Instagramie fotografię przedstawiającą kosmetyk z napisem Pumpkin Spice - opakowanie sugeruje, że mamy do czynienia z nową, sezonową paletą cieni do powiek. Czy to zapowiedź kolejnej premiery? Jeszcze nie - na razie to tylko... fantazja.

Pod zdjęciem Jerrod napisał: "Najlepsze pomysły wychodzą od fanów!", oznaczając użytkowniczkę, która spreparowała i jako pierwsza opublikowała zdjęcie dyniowej palety. Fikcja czy nie, pod postem pojawiła się lawina emocjonalnych komentarzy od kobiet, które zachwycił pomysł stworzenia halloweenowego kosmetyku - większość z nich wyraża nadzieję, że taki produkt rzeczywiście powstanie.

"Nie igraj z moimi uczuciami, Jerrod!", "Marzę, aby to naprawdę istniało", "Błagam, zróbcie to!" - to tylko przykładowe reakcje zelektryzowanych użytkowniczek Instagrama. Myślicie, że dadzą do myślenia marce? Nie od dziś wiadomo, że Jerrod bardzo lubi zaskakiwać a w przeciwieństwie do diamentowych pomadek MACa, ten pomysł wydaje się naprawdę możliwy do zrealizowania. My też chętnie zobaczyłybyśmy taki kosmetyk w portfolio Too Faced. Zwłaszcza, że bez wątpienia pachniałby... dynią :)

Tymczasem muszą nam wystarczyć inne, wysoko oceniane palety cieni Too Faced:

Od lewej: Too Faced, Chocolate Bar Palette, 205 zł (zobacz opinie w KWC); Too Faced, Sweet Peach Palette, 205 zł (zobacz opinie w KWC); Too Faced, Chocolate Bonbons Palette, 205 zł (zobacz opinie w KWC).

Chciałybyście, by dyniowa paleta naprawdę trafiła do sprzedaży?

Zobacz też: Trend: najmodniejsza masakra na jesień jest... niebieska!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecamy też wysoko oceniane palety cieni do powiek z KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 22:18

Zobacz także

Nasze propozycje