Poprzedni artykuł: Brwi-ryby to kolejna głupota z Instagrama? Zdziwicie się - to naprawdę... Następny artykuł: Dzięki tej bazie cienie stają się wodoodporne! Wizażanki ją kochają

Nie zgadniecie, co ta śliczna dziewczyna skrywa pod makijażem...

Ta młoda dziewczyna dawniej nie wyszłaby z domu bez mocno kryjącego podkładu. Zobaczcie, jaką wstydliwą tajemnicę skrywała przez lata. Dziś to jej znak rozpoznawczy :)

Celina Leroy urodziła się z bardzo widocznym znamieniem na twarzy. Lekarze określają je jako znamię "po winie". W jej przypadku znajdowało się na brodzie, ustach i policzku. To znak, który jest spowodowany rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi.

Polecamy także: Blogerka pokazała swoje "prawdziwe oblicze" i... ten wpis naprawdę daje do myślenia!

Przez całe życie próbowała z nim walczyć. Przeszła 40 zabiegów laserowych i dwie operacje, które kosztowały ją ok. 15 tys. dolarów. Nigdy też nie wychodziła z domu bez makijażu i trzeba przyznać, że sztukę kamuflażu opanowała do perfekcji. Wspomina, że w szkole miała problemy z kontaktem z rówieśnikami. Koleżanki mówiły jej, że jest ładna, ale przez znamię nigdy nie będzie popularna.

Obecnie ma 24 lata i jest modelką. Znamię nadal jest widoczne, choć już ma zdecydowanie jaśniejszy kolor niż było to w latach dziecięcych przed zabiegami, a jej usta nadal nie są symetryczne. Teraz jednak to, co przez całe życie uważała za piętno, stało się jej znakiem rozpoznawczym.

Polecamy także:  To mogło być ostatnie zdjęcie w życiu tej dziewczyny! Na sam widok mamy dreszcze...

Obecnie prezentuje swoje znamię m.in. na wybiegu i pomaga osobom z podobną przypadłością pokazać, że przez to nie powinni wcale czuć się gorsi. Jest zdania, że w obecnym świecie odmienność jest zaletą i nie należy jej ukrywać. Przyznaje też, że odkąd nie ukrywa zmiany na twarzy, zauważyła wzrost zainteresowania swoją osobą i to nie tylko ze strony mężczyzn, ale też osób, które w okresie szkolnym ją wyśmiewały. To doskonale pokazuje, jak bardzo świat się zmienia. Podkreśla też, że zakrywając znamię makijażem nie do końca czuje się sobą, ponieważ jest ono częścią niej i nie chce się go wstydzić. 

W naszej galerii zobaczycie, jak na co dzień prezentuje się Celina Leroy. 

Polecamy także:  Kompleks bladej skóry leczyła w solarium. Ten niezdrowy nawyk sprawił, że omal nie umarła

Oto podkłady kryjące polecane w KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lipca 2019, 14:58

Nasze propozycje