Poprzedni artykuł: Kultowa maskara Masterpiece, 2000 kalorii i inne... Te tusze kupicie t... Następny artykuł: Oto korektor, który zakrywa największe cienie pod oczami. A teraz jest...

Edyta Herbuś zaliczyła wpadkę z makijażem? Ten kolor pomadki dodał jej lat

Jak Edyta Herbuś wyglądała podczas nagrań do programu "World of Dance"? W tym makijażu niezbyt korzystnie...

Już jesienią na antenie Polsatu pojawi się nowy program - "World of Dance". W jury zasiądzie Olga Kalicka i Karol Niecikowski oraz Edyta Herbuś, która już teraz postanowiła uchylić fanom rąbka tajemnicy z planu zdjęciowego. Do nagrań zrobiono jej makijaż, który niestety dodał gwieździe parę lat. Kolor pomadki sam w sobie jest piękny, ale naszym zdaniem raczej nie pasuje do Herbuś.

Edyta Herbuś w pomadce, która dodaje lat

Swego czasu Edyta Herbuś była mistrzynią tańców latynoamerykańskich i nie przypominamy sobie, aby wcześniej zaliczyła jakąkolwiek wpadkę. Zdajemy sobie sprawę z tego, że jest przyzwyczajona do mocnego, scenicznego looku, ale tym razem chyba nie wygląda zbyt korzystnie. I mimo że cały makijaż rzeczywiście jest perfekcyjnie wykonany, naszym zdaniem gwiazda zdecydowanie lepiej wygląda w dużo delikatniejszym i bardziej naturalnym.

Zobacz także:Oto 6 największych wpadek makijażowych polskich gwiazd

Tak jak fani pisali w komentarzach, kolor pomadki rzeczywiście jest bardzo ładny. Ich zdaniem gwiazda wygląda oszałamiająco. I rzeczywiście cały look robi wrażenie, ale przy okazji sprawia, że Herbuś wygląda zdecydowanie poważniej. Jagodowa pomadka w połączeniu z intensywną opalenizną oraz wet lookiem, czyli zaczesanymi do tyłu włosami dodaje po prostu Edycie kilka ładnych lat. 

W jakiej wersji waszym zdaniem Edyta Herbuś wygląda lepiej?

Zdjęcie: Instagram.com/edytaherbusInstagram.com/edytaherbus

Mimo wszystko nie możemy się napatrzeć na perfekcyjne konturowanie, idealnie wyrysowany kształt brwi oraz delikatnie przydymione brązami oczy! 

Zdjęcie główne: Instagram.com/edytaherbus

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 09:50

Zobacz także

Nasze propozycje