Poprzedni artykuł: Trend: #PerfectBrows Następny artykuł: Makijaż dla cery wrażliwej – krok po kroku

Ten efekt stał się tak popularny, że z paznokci przeniósł się na... usta!

Makijaż, , tagi: inglot, błyszczyk do ust
Jesteśmy zachwycone tym, jak wieloma kolorami może mienić się zaledwie jedna pomadka. Znamy nawet polski zamiennik tego produktu :).

Na wyżyny kreatywności wspięła się marka Sigma, która pochwaliła się na Instagramie najnowszym produktem. To błyszczyk, którego formuła jest dość oleista, a efekt, jaki daje, przypomina rozlaną na asfalcie benzynę. Na ustach wygląda wręcz magicznie.

W asortymencie Sigmy znajduje się tylko jeden błyszczyk o benzynowym wykończeniu. Mimo że po ułożeniu kilku opakowań obok siebie, mogłoby się wydawać, że każde z nich ma inny kolor bazowy, to wystarczy obejrzeć wideo, aby przekonać się, że jest zupełnie inaczej.

Na filmiku widać, jak produkt potrafi zmieniać kolor w zależności od tego, pod jakim kątem na niego patrzymy. Bez problemu wyróżniłybyśmy róż, fiolet, pomarańcz, zieleń, niebieski, a nawet odcienie lila. Pomadka została zamknięta w przezroczystym opakowaniu z holograficznym znakiem marki.

Produkt można nakładać na zupełnie „nagie usta” lub na już wcześniej pomalowane jakimś kolorem. Wtedy uzyskamy jeszcze bardziej spektakularny efekt. Błyszczyki noszą nazwę Lipswitch i są dostępne na oryginalnej stronie marki Sigma. Można je zamówić z dostawą do Polski. Jedna sztuka kosztuje 14 dolarów, czyli około 57 zł.

Ale mamy dobrą wiadomość dla wszystkich osób, które już teraz pragną mieć ten błyszczyk. Bardzo podobne produkty ma w swojej ofercie Inglot. Opalizujące na różne kolory produkty świetnie zastąpią te Sigmy. I kosztują 39 zł za sztukę.

Źródło: Pinterest

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak prezentuje się efekt benzyny na ustach. 

Zobacz także: Najmiodniejszy manicure jesieni - #chameleonnails

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 kwietnia 2019, 04:39

Zobacz także

Nasze propozycje