Poprzedni artykuł: Jaclyn Hill wyprodukowała pomadki, w których znalazły się włosy Następny artykuł: W Biedronce znajdziecie supertanią i stylową lampę do hybryd!

Ta dziewczyna uwielbia ekstremalne makijaże! Jej specjalizacja to dziwna stylizacja rzęs

Duńska makijażystka lubi szokować. Jej sposobem na wywołanie skrajnych reakcji jest zwłaszcza ekstremalna stylizacja rzęs. To trzeba zobaczyć!

Sofie Petersen chce swoimi makijażami wywołać w ludziach reakcję i nie przeszkadza jej nawet ich obrzydzenie czy oburzenie. Mieszkającą w Danii makijażystkę obserwuje na Instagramie prawie 30 tysięcy followersów. Fani Sofie wracają na jej konto, żeby oglądać jej wymyślne make-upy, a konkretnie - ekstremalne stylizacje rzęs. Zastanawiamy się, czy chcąc się wyróżnić i spełnić oczekiwania swoich fanów, Petersen nie posuwa się za daleko i... nie ryzykuje zdrowiem oczu.

Zobacz także: Zobacz makijaż, który ukryje trądzik, wyszczupli twarz, powiększy usta... Wiemy, jakie kosmetyki są do niego potrzebne!

Ekstremalne makijaże Sofie Petersen

Petersen całą swoją uwagę poświęciła oczom, ze szczególnym naciskiem na rzęsy. Sofie nakłada na nie mnóstwo warstw tuszu i doczepia do nich najróżniejsze rzeczy - także ostro zakończonych. Niektóre z jej makijaży sprawiają wrażenie niebezpiecznych. Zastanawiamy się, czy lubiąca ekstremum Dunka nie uszkodzi sobie kiedyś wzroku...

Zobacz także: Ten wizażysta z każdej panny młodej zrobi piękność. Musicie zobaczyć efekty jego pracy!

Jeśli chcecie zobaczyć na co stać Sofie Petersen, zajrzyjcie do naszej galerii!

Zdjęcie główne: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 czerwca 2019, 18:12

Nasze propozycje