Poprzedni artykuł: Video krok po kroku: manicure w marynarskie paski Następny artykuł: Bibułki matujące Blotting Papers od Bobbi Brown

essie kolekcja wakacyjna 2013 - kolorowe lakiery z delikatnym błyskiem

Essie na wakacje 2013 proponuje lekko mieniące się lakiery w pastelowej i subtelnej tonacji, które dodadzą Twojemu stylowi niewymuszonej elegancji. Wybierz się na spokojny, letni rejs z kolekcją niezobowiązujących lakierów do paznokci – doskonałych na stylową noc w mieście i pasujących raczej do plażowej sukienki niż do sukni balowej.
essie profesjonalne

Przygotuj się na szykowną, barwną podróż z delikatnie mieniącymi się pastelami i subtelnymi kolorami, które dodadzą Twojemu stylowi niewymuszonej elegancji. Wybierz się na spokojny, letni rejs z kolekcją niezobowiązujących lakierów do paznokci – doskonałych na stylową noc w mieście i pasujących raczej do plażowej sukienki niż do sukni balowej.

Kolory dostępne w kolekcji:

  • the girls are out -  w kolorze delikatnej fuksji i peonii wzbogaconym delikatnym połyskiem nie masz nic do ukrycia. Zrelaksuj się, odpocznij i złap morską bryzę w żagle.
  • sunday funday - z tym pięknym, delikatnie połyskującym lakierem w jaskrawym odcieniu mandarynki i korala każdy dzień to luksusowy rejs.
  • naughty nautical - żegluj po seksownych oceanach i ustal kurs na miłosną przygodę z tym połyskującym, niebieskozielonym morskim lakierem.
  • the more the merrier - wytworny jacht to świetne miejsce na imprezę na wodzie i tę soczystą limonkową zieleń. Luksus lubi towarzystwo!
  • rock the boat - oto szansa, by wypłynąć na stylowe, połyskujące fale w jasnym odcieniu francuskiego lazuru z kroplą fioletu.
  • full steam ahead - stań za sterem i ruszaj w fantastyczną podróż. Lakier w odcieniu subtelnego bzu z perłową nutą fioletu posłuży Ci za kompas.

Cena: ok. 45zł

Kolekcja dostępna do stosowania i sprzedaży klientkom wyłącznie w salonach manicure.

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 kwietnia 2019, 04:35

Zobacz także

Nasze propozycje