Poprzedni artykuł: Precyzyjnie malujesz usta? To przestań... Nadchodzi trend "blurred li... Następny artykuł: Większe usta bez użycia wypełniaczy? Marilyn Monroe miała na to sposób...

Gąbeczka do makijażu Evie Blender wygląda kosmicznie! A jak działa?

Jeśli lubicie makijażowe gadżety i przy okazji podobają Wam się kosmiczne inspiracje, to z pewnością pokochacie tę gąbeczkę - uwaga, nadlatuje Evie Blender!

W ostatnim czasie mamy prawdziwy wysyp nowych, innowacyjnych produktów do nakładania makijażu. Po silikonowej Molly Cosmetics i nakładanej na palec The Make Up Bullet przyszedł czas na kolejną propozycję, która wygląda niczym odłamek galaktycznej skały. Uwaga mediów społecznościowych jest ostatnio zwrócona na Evie Blender - błyszczącą gąbeczkę do makijażu, która jest inna niż wszystkie.

Twórczynią gadżetu jest makijażystka Angie Johnson, która, jak sama mówi, chciała stworzyć wygodny produkt wielorazowego użytku. Evie Blender jest wykonany ze silikonu o jakości medycznej, który - co ciekawe - nie jest idealnie gładki, lecz posiada wyczuwalną teksturę. Takie połączenie ma umożliwiać perfekcyjne rozprowadzanie kosmetyków bez ich pochłaniania.

Jajeczkowaty kształt, inspirowany tradycyjnym BeautyBlenderem, Angie uznała za najbardziej ergonomiczny - szerszy dół świetnie sprawdzi się przy aplikacji różu i podkładu, a węższa końcówka pozwoli sprawnie dotrzeć do okolic oczu i nosa.

Angie wypróbowała pięć różnych kombinacji kształtu i rodzajów silikonu, zanim stworzyła gadżet, z którego była zadowolona. Efekt to połyskujący Evie Blender, który nie absorbuje zbyt wiele kosmetyków i jest bardzo łatwy w czyszczeniu.

Nim gąbeczka trafi do sprzedaży minie jeszcze trochę czasu - na razie trwa kampania w mediach społecznościowych. Pomysłodawcy szukają funduszy na produkcję Evie Blendera. Mamy jednak silne przeczucie, że zakończy się ona sukcesem ;)

Czy sądzicie, że Evie Blender ma szansę zachwycić kobiety na całym świecie?

Zobacz też: Top 10: gąbeczki do makijażu już od 7,6 zł

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Gąbeczki do makijażu

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 20:51

Zobacz także

Nasze propozycje