Poprzedni artykuł: Ta kobieta pozwoliła pomalować się profesjonalnej makijażystce. Efekt?... Następny artykuł: Chcesz zagęścić i wydłużyć swoje rzęsy? Znamy na to sposób (i wcale ni...

Eyeliner ma poważną konkurencję! Zobaczcie, jaką kreskę robi... kosmetyczny nóż

Jesteśmy fankami idealnej kreski na powiekach, ale wpisujemy się w trend "podoba mi się, ale mi nie wychodzi":) Jest jednak kosmetyk, z którym wiążemy duże nadzieje!

Kreska na powiece kojarzy nam się z elegancją, lecz żeby uzyskać taki efekt, powinna mieć ona perfekcyjny kształt. Nie ma co ukrywać, że ten często się "rozjeżdża". Jeżeli nie zakładamy, że linia ma być pofalowana, w celu uzyskania jej prostej formy wprowadzamy miliony poprawek, przez co czasem powieka wygląda jakby była na większości swojej powierzhcni pokryta cieniem i po kresce zostaje jedynie zamysł;) 

Zobaczcie także:  Pomadka i konturówka w jednym? Tak! Zobaczcie dwukolorową szminkę- jak ona powiększa usta...

Okazuje się, że czeka nas kolejna rewolucja w tym aspekcie. Do tej pory znałyście jedynie eyeliner w pędzelku i pisaku? Marka Mac Cosmetics wprowadza na rynek ten produkt w kształcie... noża do pizzy! Opakowanie z wierzchu przypomina zwyczajny, dobrze znany eyeliner, ale w środku znajdziemy ostrą rolkę, która doskonale definiuje kreskę, którą wykonujemy na powiece. 

Dzięki jego zastosowaniu na pewno łatwiej będzie nam się bawić makijażem, a szczególnie kolorowymi kreskami, które będą królowały wiosną i latem:) Pamiętajcie, że ostatnio modne jest podkreślanie dolnej linii rzęs na kolor niebieski. 

Skusicie się na tego typu kosmetyk? My na pewno. Jest nadzieja dla naszych marzeń o idealnych kreskach :-))) Na razie nie wiadomo, kiedy ten eyeliner znajdziemy na polskim rynku, ale na pewno damy wam znać. Do tej pory pokazał go jedynie makijażysta, Michael Patterson. 

Polecamy także:  Macie problem z nakładaniem cienia na załamania powiek? Wykorzystajcie...

Foto: Pinterest/pin/410460953523603464/

Oto eyelinery polecane w KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 stycznia 2020, 01:31

Nasze propozycje