Poprzedni artykuł: Wygraj starter ChiodoPRO i lakiery hybrydowe sygnowane przez Edytę Gór... Następny artykuł: Te lakiery są niemal tak trwałe, jak hybryda! Kupicie je na promocji w...

Chcesz optycznie powiększyć oko? Wypróbuj eyelinery w promocji w Rossmannie!

Kreski wykonane tymi eyelinerami nie kruszą się, nie rozmazują i mają intensywny kolor. Zobaczcie, na które konkretnie powinnyście zwrócić szczególną uwagę podczas promocji -55% w Rossmannie.

Wciąż szukacie idealnego eyelinera i zastanawiacie się, na który postawić w wielkiej promocji Rossmanna - 55%? Przygotowałyśmy dla was zestawienie czarnych eyelinerów, które chwalą sobie Wizażanki. Są świetnej jakości i pomagają wykonać idealną kreskę, która powiększy oko i wygląda bardzo seksownie i kobieco.

Polecamy:  Zapomnij o makijażu permanentym brwi! Teraz są modne "dipped brows"

Niezależnie od tego, czy chcecie, aby wasze kreski były grube, cienkie, wyciągnięte czy opadające, dzięki tym produktom na pewno z łatwością je wykonacie. O jednym z tych eyelinerów, które znajdziecie w naszej galerii użytkowniczka napisała, że stał się on wręcz jej "nauczycielem" w makijażu oczu, ponieważ praktycznie robi je sam.
W eyelinerach ważne jest również to, aby tusz nie rozmazywał się, nie kruszył, nie odbijał na powiekach oraz miał intensywny kolor. Te wszystkie cechy posiadają kosmetyki polecane przez Wizażanki. Uwaga, ich ceny zaczynają się już od ok. 5 zł!

Polecamy:  Te paletki cieni w promocji w Rossmannie biją na głowę kosmetyki z wyższej półki!

Pamiętajcie, że aby otrzymać zniżkę -55% w Rossmannie, musicie należeć do Klubu Rossmann i wybrać min. 3 produkty do makijażu, które różnią się kategorią. 

Źródło zdjęcia głównego:  iStock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 19:31

Zobacz także

Nasze propozycje