Poprzedni artykuł: Popełnia je prawie każda z nas! Poznaj 5 błędów, które sprawiają, że d... Następny artykuł: Małgorzata Rozenek-Majdan została twarzą popularnej marki kosmetycznej...

Fenty Beauty nareszcie w Polsce! Od kiedy i gdzie kupimy kosmetyki Rihanny?

Lepszej wiadomości nie mogłyśmy dzisiaj usłyszeć! Fenty Beauty by Rihanna wreszcie pojawi się w naszym kraju! Znamy szczegóły.

Odkąd Rihanna ogłosiła, że możemy się spodziewać kosmetyków sygnowanych jej nazwiskiem, wszyscy się zastanawiali, co takiego zaproponuje wokalistka. We wrześniu 2017 marka gwiazdy zadebiutowała za Oceanem, bijąc rekordy popularności. Okazało się, że RiRi postawiła na m.in. supermodne rozświetlacze, błyszczyki, ale chyba najbardziej spektakularne okazały się podkłady.

Blogerka emeraldxbeauty pokazała, jak doskonale kryją nawet mocne zaczerwienienie i zmiany trądzikowe na twarzy. Wszyscy aż przecierali oczy z wrażenia, a video stało się viralem. 

Fenty Beauty by Rihanna w Polsce

Do tej pory te kosmetyki mogłyśmy jedynie zamawiać z zagranicznych stron internetowych. Jednak od 7 września wszystko się zmieni! Tego dnia Fenty Beauty by Rihanna trafi do sprzedaży w Sephorze. Tą radosną informacją perfumeria podzieliła się na swoim Instagramie. 

Pytaliście od roku i nareszcie możemy potwierdzić! Tak, już 7 września marka @fentybeauty będzie dostępna we wszystkich perfumeriach Sephora - czytamy w opisie zdjęcia. 

My już nie możemy się doczekać zakupów. W końcu na polską premierę Fenty czekałyśmy aż rok!

Naszym must have jest podkład i błyszczyk, a wy na co będziecie polować?

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram/Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 stycznia 2020, 20:51

Nasze propozycje