Poprzedni artykuł: Vis-à-vis z Wizaz.pl – Karolina Gilon Następny artykuł: Zagadka nowej kolekcji Pat McGrath rozwiązana. Jesienią nasze usta maj...

Gąbka Beautyblender doczekała się prawdziwej konkurencji?

Makijaż, , tagi: beauty blender
Firma Beautyblender, przynajmniej jeżeli chodzi o gąbki do makijażu, nie ma sobie równych, ale już niebawem może się to zmienić. Na jej drodze stanęła marka Real Techniques, która słynie z innowacyjnych pędzli.

Dotąd w ofercie brandu Real Techniques wśród gąbek prym wiódł pomarańczowy aplikator podkładu Miracle Complexion Sponge. Teraz kolekcję Miracle poszerzono o trzy nowości, które mogą spowodować, że przynajmniej na czas testów Beauty Blender pójdzie w odstawkę. Nowe gąbki od Real Techniques, chociaż nie są tak wszechstronne, mają bowiem odpowiadać kolejnym etapom nakładania makijażu.

Od teraz w kolekcji Miracle oprócz pomarańczowej gąbki do podkładu znajdziemy także różową Miracle Sculpting Sponge, przeznaczoną do konturowania, tj. do nakładania bronzerów i rozświetlaczy. Wyglądem przypomina ona zabawkę dla psa, ale przy toaletce z lustrem taka gąbka z większą i mniejszą powierzchnią może zdziałać prawdzie cuda. Kolejną nowością w kolekcji jest gąbka w kształcie diamentu do makijażu różnych obszarów twarzy.

Miracle Diamond Sponge nadaje się do aplikacji zarówno pudru, jak i np. cienia do powiek. Wszystko za sprawą 13 wyodrębnionych powierzchni i mocno ściętej końcówki, które gwarantują niesamowitą precyzję. Kolekcję uzupełnia gąbka do korygowania niefortunnych wpadek w makijażu, a dokładniej Miracle Mini Eraser Sponge – zestaw dwóch małych gąbek do robienia poprawek, z jedną zaokrągloną końcówką i płaskie z drugiej strony.

Większość gąbek trafiła już do sprzedaży. Wyjątkiem jest diamentowy aplikator, który będzie dostępny dopiero od 22 sierpnia. Jak myślicie, gąbki Miracle od Real Techniques będą czynić cuda czy niekoniecznie?

Miracle Sculpting Sponge

Miracle Diamond Sponge

Miracle Mini Eraser Sponge

zdjęcia: materiały PR

Sprawdź ulubione podkłady Wizażanek

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 15:25

Zobacz także

Nasze propozycje