Poprzedni artykuł: „Tusz faktycznie okazał się geniuszem!” Test AVON True 5w1 Lash Genius... Następny artykuł: Kultowe pomadki Bourjois doczekały się nowej wersji! Teraz możecie je...

Powstała hybrydowa gąbka do makijażu, która nie chłonie podkładu i daje mocne krycie

Ta gąbka do makijażu rozwiąże aż dwa najczęściej spotykane problemy podczas robienia make-upu. Czegoś takiego jeszcze nie było na rynku beauty!

Wylewacie całą pompkę fluidu na dłoń, a nagle okazuje się, że połowa tej porcji znika... Znacie to uczucie? Każda z nas chociaż raz w życiu mierzyła się z problemem pijącej podkład gąbki do makijażu. To nic innego jak marnowanie cennego produktu. Testowałyśmy już wiele sztuczek, które miały temu zapobiegać, ale żadna nie działała w stu procentach.

Wreszcie jednak ktoś wpadł na pomysł, aby stworzyć hybrydę gąbki do makijażu, która nie tylko zachowa mocne krycie podkładu, ale również nie będzie go zjadać z każdym dotknięciem twarzy. Z pomocą przychodzi Urban Decay Build and Blend Sponge.

Hybrydowa gąbka do makijażu Urban Decay

Urban Decay to marka, która zyskała rozpoznawalność przede wszystkim dzięki paletom cieni z serii Naked, ale nie tylko. Podkład All Nighter, spray utrwalający makijaż o tej samej nazwie czy bazę pod cienie Primer Potion, zna chyba każda wielbicielka makijażu. Mimo że przez długi czas ta marka nie wypuszczała żadnych nowości kosmetycznych, szczególnie w ciągu ostatniego roku zaczęła to mocno nadrabiać.

Nie możemy w tym miejscu nie wspomnieć o zupełnie nowym podkładzie Urban Decay Stay Naked, który został wypuszczony równolegle z korektorem pod oczy o tej samej nazwie. Oba produkty są już dostępne w polskich oddziałach perfumerii Sephora, a w naszym KWC mają pierwsze recenzje. Marka nie zwalnia tempa i z naszych obserwacji zagranicznego rynku kosmetycznego wynika, że do sprzedaży w zagranicznych sklepach właśnie trafiła nowość, która może zrewolucjonizować świat beauty. 

Chodzi o gąbkę do makijażu. I pewnie myślicie sobie, czym jeszcze ktokolwiek może zaskoczyć fanki make-upu w tej kwestii. W końcu tyle już powstało tych gąbek, że nie sposób stworzyć czegoś innowacyjnego. A tu niespodzianka! Urban Decay wypuściła hybrydową gąbkę Build and Blend. Już sama nazwa jasno określa, jak ona działa.

Słowo "build" odnosi się do budowania krycia. Odpowiedzialna za to jest silikonowa łezka na środku gąbki. Z kolei słowo "blend" odpowiada miękkiej części, która ma stapiać podkład ze skórą. Taka jest też kolejność używania gąbki Urban Decay. Ma to nie tylko zapobiegać pochłanianiu nadmiernej ilości podkładu. Kluczem jest zachowanie odpowiedniego krycia, które producenci podkładów reklamują. 

W zagranicznej drogerii Sephora widnieje cena 18 dolarów za tę gąbkę. W przeliczeniu na złotówki daje nam to ok. 70 zł. Biorąc pod uwagę, że BeautyBlender kosztuje dokładnie tyle samo, warto pokusić się o przetestowanie.

Zdjęcie główne: Pinterest.com

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 września 2019, 17:54

Nasze propozycje