Poprzedni artykuł: Są ultralekkie i działają jak filtr z Instagrama - oto podkłady wodne Następny artykuł: Tak brzydkich brwi dawno nie widziałyśmy, a ta modelka jest z nich dum...

Zapomnijcie o sztucznych rzęsach na górnej powiece. Teraz naklejamy je na...

Ostatnie urodowe trendy mogą nas przyprawiać o stany lękowe... Czy tym razem będzie podobnie? Zobaczcie, jak się prezentują odwrócone rzęsy.

Jak przykleić sztuczne rzęsy? To pytanie często się pojawia szczególnie u kobiet, które robią to po raz pierwszy. No cóż, nie każdy umie dobrze ułożyć i docisnąć paski lub kępki sztucznych rzęs do ich linii na górnej powiece. Okazuje się, że najnowszy trend może spowodować, że skutecznie zapomnimy o tym problemie, a zoom skupimy na makijażu górnej powieki. 

Polecamy:  Trend: najmodniejsza maskara na jesień jest... niebieska!

Trend w makijażu - odwrócone rzęsy

Dzisiaj prezentujemy wam trend na odwrócone rzęsy. Kiedy je pierwszy raz zobaczyłyśmy, miałyśmy ochotę odwrócić monitor, ale już po chwili stwierdziłyśmy, że to naprawdę ciekawy makijaż, a nasze oczy przyzwyczaiły się do niecodziennego widoku. Rzęsy, które na co dzień przyklejamy do linii rzęs na górnej powiece, tym razem trafiły na... dolną linię!

No dobrze, może i ten trend mimo wszystko wygląda dość artystycznie i nie każdy potrafi sobie wyobrazić, że wychodzi w nim z domu, ale trzeba mu przyznać jeszcze dwa plusy. 

Po pierwsze, sztuczne rzęsy przyklejone do dolnej linii rzęs rozwiązują problem z malowaniem dolnych rzęs, co kobietom często sprawia niemałe problemy, a poszukiwanie odpowiedniego tuszu trwa miesiącami. Pomijając oczywiście fakt, że niektóre osoby mają naprawdę niewiele włosów na dolnej linii rzęs. 

Po drugie, sztuczne rzęsy na dolnej linii nie zasłaniają makijażu na górnej powiece, a wręcz go eksponują. 

Tak więc osobiście mamy mieszane uczucia co do tego nowego trendu, ale musimy przyznać, że jest on również doskonałym urozmaiceniem makijażu w przypadku imprez halloweenowych dla osób, które nie lubią szaleć z makijażem i chętnie skorzystają z tylko niewielkiego urozmaicenia, który doda ich spojrzeniu zadziorności. 

Jeżeli zastanawiacie się, po jakie sztuczne rzęsy sięgnąć, to mamy dla was kilka propozycji. 

1. Inglot, Sztuczne rzęsy, cena: ok. 33 zł

2. HUDA BEAUTY, Sztuczne rzęsy Samantha #7, Kolekcja klasyczna, cena: ok. 95 zł

3. ARDELL, Sztuczne rzęsy, Demi wispies, cena: ok. 25 zł

Jeżeli chciałybyście pochwalić się swoimi makijażami, to pokażcie nam je w Lookach Wizażanek w KWC

Oto maskary polecane w KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 11:34

Zobacz także

Nasze propozycje