Poprzedni artykuł: Małgorzata Kożuchowska zdradziła, jaka jest jej ulubiona matowa szmink... Następny artykuł: To najbardziej kryjący podkład na świecie! Poradzi sobie nawet z najwi...

BeautyBlender doczekał się naprawdę poważnej konkurencji? Teraz podkład będziemy nakładać...

Makijaż, , tagi: beauty blender
Do tej pory byłyście fankami aplikowania podkładu za pomocą palców, co spotykało się z krytyką makijażystów? Sprawdźcie, jak rewolucyjną gąbeczkę zaproponowała marka Smashbox. Ma imitować... palec! Jak to możliwe?

Kiedy na rynku pojawił się BeautyBlender, kobiety natychmiast pokochały tę gąbeczkę, która doskonale rozprowadza podkład. Niektóre jednak wytykały jej pewne wady, m.in. to, że pochłania dużo kosmetyku. 

Inne panie z kolei pozostały wierne swoim pędzlom do podkładu, a jeszcze inne jawnie przyznają, że najlepiej im się rozprowadza podkład za pomocą palców, co jednak większość makijażystów odradza, ponieważ palce rozgrzewają fluid, przez co ten staje się rzadki i gorzej się rozprowadza.

Polecamy:  Ta mascara sprzedaje się co minutę. Co to za marka?

Żelowy aplikator od Smashbox

Wydaje się więc, że marka Smashbox znalazła rozwiązanie dla wszystkich fanek aplikowania podkładu za pomocą palców. Stworzono żelowy aplikator, który przypomina palec. Na jego powierzchni znalazły się bowiem rowki przypominające... linie papilarne!

Polecamy:  Koniec z matem! Jak teraz będziemy malować usta?

Jak podano pod zdjęciem na Instagramie, ten mały gadżet ma kształt diamentu, a jego struktura jest elastyczna, co pozwala na bezproblemowe dotarcie do nawet najbardziej trudno dostępnych miejsca na twarzy. 
Co wyróżnia ten aplikator? Producent mówi, że oprócz tego, że doskonale rozprowadza podkład, to jest łatwy w czyszczeniu i nie pochłania kosmetyków. 

Ta rewolucyjna, żelowa gąbeczka będzie dostępna w Polsce już jesienią w cenie 149 zł. Czy zdetronizuje kultowy BeautyBlender?

Jeżeli lubicie testować nowoście kosmetyczne i chcecie je dostawać za darmo, dołączcie do Klubu Recenzentek

Oto aplikatory podkładu polecane w KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 stycznia 2019, 11:08

Zobacz także

Nasze propozycje