Poprzedni artykuł: Kolekcja lakierów Jessica Coral Symphony – Oceans of Colours Następny artykuł: Najnowsza kolekcja OPI Brazil na wiosnę-lato 2014

Makijaż z graficzną, niedokończoną kreską krok po kroku

Szukasz pomysłu na stonowany, a jednocześnie oryginalny makijaż? Zobacz, jak krok po kroku stworzyć graficzny makijaż z niedokończoną, fioletową kreską!

Ten z pozoru prosty makijaż to bardzo ciekawa odskocznia od klasycznej kreski wzdłuż linii rzęs! Możesz wybierać w różnych kolorach i tylko od Ciebie zależy efekt końcowy! Pamiętaj, by dostosować kształt kreski do Twoich oczu - to one bowiem powinny wyznaczać ogólny zarys makijażu. Na każdych oczach taki makijaż będzie wyglądał nieco inaczej i w tym tkwi cały jego urok.

Graficzny makijaż oczu krok po kroku:

graficzny makijaż oczu

1. Pierwszym krokiem jest podkreślenie brwi - dzięki temu zrównoważysz wygląd oczu.

2. Powiekę górną pomaluj jasnym cieniem w kolorze szampana.

graficzny makijaż oczu

3. Malowanie kreski zacznij od wyznaczenia linii granicznej w zewnętrznym kąciku oka - powinna ona biec od końcówki oka do końcówki brwi. Najlepiej malować ją miękką kredką.

4. Zacznij powoli wypełniać zarys kreski - na razie rób to nadal kredką, zaraz przejdziesz do wzmocnienia efektu cieniem do powiek.

graficzny makijaż oczu

5. Upewnij się, że jednolicie wypełniłaś całą kreskę - ma ona być wyraźna w zewnętrznym kąciku oka, a w kierunku środka powieki powinna w załamaniu powieki delikatnie zanikać.

6. Kontur namalowany kredką wzmocnij intensywnie połyskującym cieniem. Utrwali on kredkę i sprawi, że nie będzie się odbijała pod brwią

graficzny makijaż oczu

7. Linię wodną w oku pomaluj białą kredką. Wytuszuj rzęsy i w razie potrzeby doklej sztuczne.

Graficzny makijaż jest gotowy!

graficzny makijaż oczu

graficzny makijaż oczu

Zobacz też jak zrobić makijaż z granatem.

Co sądzicie o makijażu z niedokończoną kreską?

Odwiedź blog autorki: wizazonline.pl

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2020, 11:47

Nasze propozycje