Poprzedni artykuł: Jutro premiera nowych kosmetyków Kylie Jenner! Wiemy już, co to będzie... Następny artykuł: Krystaliczne usta są jak biżuteria. Tylko... jak się całować?

Gwiazdy bez makijażu w programie „Azja Express” – brawo za odwagę! Zobacz zdjęcia

Gwiazdy, które w Warszawie nawet po bułki wychodzą w pełnym makijażu, w programie „Azja Express” odważyły się pokazać au naturel. I wyglądają pięknie!

Przebojowy, choć kontrowersyjny, program TVN „Azja Express” budzi ogromne emocje. Gwiazdy musiały podczas jego nagrania zmierzyć się z własnymi słabościami, przemierzając Azję za dolara dziennie.

Nie dość, że zadaniem gwiazd było podróżowanie prawie za darmo (w tym zdobywanie jedzenia czy noclegu), to zostały one pozbawione wszelkich udogodnień, w tym kosmetyczki z podstawowym zestawem do makijażu, bez którego każda kobieta czuje się nieswojo. A co dopiero celebrytka, którą w telewizji lub w gazetach widzimy na ogół w nienagannym makijażu...

Prowadząca program Agnieszka Woźniak-Starak, której nie obowiązywały te restrykcje, śmiała się, że koleżanki chciały potajemnie skorzystać z usług jej wizażysty. Ostatecznie poradziły sobie jednak bez pomocy profesjonalisty. Małgorzata Rozenek-Majdan, która wyrasta nie tylko na faworytkę, ale i ulubienicę widzów, miała przewagę, bo ma przedłużane rzęsy, a natura obdarzyła ją perfekcyjną cerą. 

Równie dobrze wypadła Hanna Lis –  bez grama makijażu, a za to z idealnie wypielęgnowanymi brwiami!.

Młodsze uczestniczki programu, 35-letnia Izabella Miko, a zwłaszcza 30-letnia Renata Kaczoruk, świeżo upieczona żona Kuby Wojewódzkiego, miały ułatwione zadanie. Renata, chociaż uznana przez widzów za czarny charakter programu, zachwyca promienną cerą, a Iza, orędowniczka zdrowego życia, pokazuje, że wegetariańska dieta czyni cuda, nie tylko pomagając utrzymać perfekcyjną sylwetkę, ale i cerę.

Trend no make-up od dłuższego czasu jest coraz mocniejszy w showbiznesie. Piosenkarka Alicia Keys zdecydowała, że nawet na czerwonym dywanie będzie występować bez makijażu.  A czy Wy odważyłybyście się pokazać swoją „prawdziwą twarz” przed milionami widzów? Gwiazdy wykazując się odwagą, pomagają przełamać schematy. Może uda im się zachęcić kobiety do pokochania siebie bez makijażu?

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lutego 2019, 16:16

Zobacz także

Nasze propozycje