Poprzedni artykuł: Hit czy kit: mini-tatuaże na ustach Następny artykuł: Miłośniczki kotów nie przejdą obok tej kolekcji obojętnie

Haftowane tatuaże idealne dla kobiet i mężczyzn

Kolejne ciekawe propozycje na nietuzinkowy tatuaż, czyli tak naprawdę pamiątkę na całe życie.

Tatuaże to pamiątki na całe życie, dlatego niektórzy długo poszukują tego swojego jednego, jedynego wzoru, który będą dumnie prezentowali na swoim ciele przez lata, a jest w czym wybierać. 

Co jakiś czas pokazujemy wam wybrane, niecodzienne techniki wykonywania tatuaży. Niedawno mogliście oglądać tatuaże z wykorzystaniem podwójnej ekspozycji, dwukolorowe tatuaże 3d, tatuaże w formie szkiców, a teraz przyszedł czas na... haftowane tatuaże.

Spokojnie, nikt nie ma na myśli uszkadzania skory narzędziami do haftowania. Oczywiście chodzi o tworzenie na skórze za pomocą maszynki do tatuowania haftów krzyżowych, które są charakterystyczne dla robótek ręcznych.

Jest to sposób tatuowania, który wykorzystuje Eva Krdbk. Z haftów krzyżowych potrafi stworzyć prawdziwe dzieła sztuki. Jej klientami są zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Miejsca ozdabiania ciała także są różne, ale najczęściej można je zauważyć na rękach. Tatuażystka tworzy również inne prace, które można oglądać na jej Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 150 tysięcy osób. 

Tymczasem sprawdźcie tatuaże z wykorzystaniem haftów krzyżowych, wykonane przez Evę Krdbk. 

Zobaczcie także:  Minimalistyczne tatuaże wykonane za pomocą jednej kreski

Foto: Instagram@evakrbdk

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 16:24

Zobacz także

Nasze propozycje