Harry J. zdradza, jak w prosty sposób wykonać perfekcyjny makijaż! Musisz to zobaczyć!

Makijaż, , tagi: Kontigo
Poprzedni artykuł: Najsłynniejszy rozświetlacz świata ma nową, kryjącą wersję! Następny artykuł: Ta dziewczyna do maskowania koszmarnego trądziku używa tylko tych dwóc...
Harry J. to kreator makijażu z Nowego Jorku, który wraz z marką KONTIGO rewolucjonizuje rynek kosmetyczny w Polsce! Specjalnie dla nas zdradził tajniki swojego makijażu! Przekonaj się sama, jakie to proste!

Kontigo to sklepy kosmetyczne ze świetnym asortymentem i wyjątkową obsługą. Znajdziecie w nich nie tylko produkty kosmetyczne, ale również te do pielęgnacji ciała, włosów czy twarzy oraz perfumy - czyli czego dusza zapragnie! Strefa do testowania to wyjątkowe miejsce, w którym przy profesjonalnym świetle możemy przetestować wybrane produkty oraz skorzystać z usługi makijażu.To właśnie tam Harry J. wykonał dla nas wyjątkowy makijaż rodem z wybiegów Fashion Week! Używał wyłącznie produktów Kontigo, aby każda z Was mogła przekonać się, że w dobrej cenie może uzyskać olśniewający look! 

Nazwa Kontigo oznacza „z Tobą” i to właśnie oddaje przesłanie marki - najważniejsza jesteś Ty! Dlatego właśnie do Ciebie Harry kieruje ten makijaż. Jesteś ciekawa efektu i tego, jakich kosmetyków użył Harry? Obejrzyj nasze wideo!

ZOBACZ TAKŻE: PIERWSZY W POLSCE MAKIJAŻOWY SHOW NA ŻYWO!

materiał powstał we współpracy z marką Kontigo

Podkład? Tusz do rzęs? Nowa szminka? Wszystko to kupisz z rabatem na stronie Elnino Parfum kody rabatowe.

ZOBACZ PĘDZLE DO MAKIJAŻU OD KONTIGO:


Nasze propozycje