Poprzedni artykuł: Wiemy, jaki kolor paznokci będzie najmodniejszy w 2017 roku! To niemał... Następny artykuł: Redakcja poleca: matowa szminka do 20 złotych! Nie przesusza, jest trw...

Pogrubia u nasady, wydłuża i nadaje rzęsom ładny skręt. Kochamy ten tusz również za jego cenę!

Makijaż, , tagi: tusz do rzęs, rzęsy
Idealny tusz do rzęs to taki, który pogrubia, wydłuża, ale też podkręca rzęsy. Rzadko zdarza się jednak, aby jeden kosmetyk spełniał aż tyle funkcji. A jednak!

Niektóre kobiety wolą bardzo dramatycznie podkreślone rzęsy, drugie pragną jedynie naturalnego podkreślenia, a inne (w tym również ja) oczekują efektu sztucznych, ale nie posklejanych rzęs. Na szczęście nie mam problemu ze znalezieniem dobrego tuszu.  

Tak naprawdę rzadko zdarza mi się, aby jego formuła czy szczoteczka zrobiły mi krzywdę. Używam zarówno silikonowych szczoteczek, jak i tradycyjnych z włosiem. Obie radzą sobie naprawdę świetnie z moimi rzęsami. Tym bardziej, że są one długie, ale niestety jasne na końcach…

Tusz idealny dla mnie, oprócz nadawania wspomnianego wcześniej efektu, powinien być jeszcze idealnie czarny, aby za jednym pociągnięciem pokrył cały wachlarz włosków. I rzeczywiście wszystkie moje ulubione tego typu kosmetyki (a jest ich kilka), sprawdzają się świetnie. Jedną z takich perełek jest Inspire Billionaire Mascara marki Hean.

Ma dość wygodne opakowanie, dzięki czemu aplikacja tuszu jest naprawdę przyjemna. Producent zapewnia, że uzyskamy efekt znacznego zwiększenia objętości rzęs. Potrójnie czarna mascara ma również idealnie pogrubić, rozdzielić i wydłużyć rzęsy. Możemy również przeczytać, że produkt nie kruszy się i nie rozmazuje. Muszę przyznać, że obie obietnice producenta w moim odczuciu zostały spełnione.

Tusz dostałam w prezencie, ale zaczęłam go używać kilka miesięcy później. Oszalałam na jego punkcie już podczas tegorocznych wakacji. Poradził sobie z wysokimi temperaturami, a do tego naprawdę nie zdarzyło mi się jeszcze, aby w ciągu dnia kruszył się lub rozmazywał. Jestem również zaskoczona jego trwałością, bo wieczorem muszę naprawdę bardzo się postarać, aby go dokładnie zmyć.

Zobacz także:Efekt sztucznych rzęs bez doklejania? Te odżywki potrafią zdziała cuda!

Zawsze jestem zadowolona z efektu, jaki daje. Podejrzewam, że jest to zasługa dość dziwnej, ale bardzo efektownej, silikonowej szczoteczki. Na załączonym zdjęciu możecie zobaczyć, że z jednej strony wypustki są krótsze i grubsze, a po drugiej znowu dłuższe i chudsze. Dzięki takiemu rozwiązaniu rzęsy są zawsze rozdzielone i pogrubione. W trakcie aplikacji używam obu stron jednocześnie. Podczas przeczesywania włosków po prostu przekręcam szczoteczkę o 360 stopni, a dodatkowo wykonuję zygzakowaty ruch.

Podsumowując, jeżeli jesteś kobietą, która nadal nie znalazła idealnego tuszu do rzęs, wypróbuj Inspire Billionaire Mascara marki Hean. Tym bardziej, że kosztuje zaledwie 14 zł :).

Zdjęcia: Własne

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 11:05

Zobacz także

Nasze propozycje