Poprzedni artykuł: Dżety na powiekach – makijaż Chanel idealny na karnawał! Następny artykuł: essie Encrusted Treasures - kolekcja na karnawał 2014

Pomadka do ust Bobbi Brown w przyciągających światło odcieniach!

Wypróbuj najnowsze, połyskujące odcienie High Shimmer kultowej pomadki Lip Color Bobbi Brown!

Odpowiadające za intensywny połysk emolienty i odbijające światło perełki tworzą wspólnie zupełnie nową jakość. Zapomnij o metalicznym połysku lub efekcie oszronionych ust! Blask nowej pomadki jest subtelny i wielowymiarowy. Lekka, a zarazem nawilżająca formuła równomiernie i gładko rozprowadza się na wargach, otulając je cienką warstwą odbijającego światło koloru, który utrzymuje się na powierzchni skóry godzinami, nie krusząc się i nie zasychając.

High Shimmer Bobbi Brown

Każdy odcień powstał w oparciu o wyjątkowe połączenie drobnych perełek, które pojedynczo charakteryzują się równomiernym, płaskim kształtem i odbijają światło niczym lustro, a wspólnie tworzą efekt intensywnego, ale subtelnego i długo utrzymującego się na ustach blasku. Luksusowe olejki oraz masło shea (karite) i murumuru zatrzymują wilgoć w skórze, odżywiając usta i nadając im sprężystości. Aż 12 nowych odcieni!

High Shimmer Lip Color Bobbi Brown cena - 115zł

Kolekcja dostępna od stycznia 2014 w wybranych perfumeriach Douglas i salonie firmowym Bobbi Brown.

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 11:16

Zobacz także

Nasze propozycje