Poprzedni artykuł: Rewolucja w makijażu: sztuczne rzęsy mocowane magnesami Następny artykuł: Haftowane tatuaże idealne dla kobiet i mężczyzn

Hit czy kit: mini-tatuaże na ustach

Lip art, czyli sztuka malowania ust, przeżywa swój wielki moment. Uwaga skupia się zarówno na małych dziełach sztuki profesjonalnych makijażystek, jak i blogerek urodowych. Od dwóch tygodni laury zbiera Violette Serrat.

Na Instagramie widziałyśmy już naniesione na usta malunki inspirowane bohaterami Disneya czy wzory nawiązujące do czterech pór roku, nawet ozdoby geometryczne. Od dwóch tygodni żywo dyskutuje się jednak o nowym trendzie – tatuażach na ustach.

Przyczyniła się do tego francuska makijażystka Violette Serrat, która potraktowała wargi jak płótno i naniosła na nie kilka drobnych ozdób, m.in. cupcake z wisienką, serduszka czy wzory w kształcie warg.

Czytaj też:  Celebrytki stały się inspiracją do stworzenia szminek- zobaczcie tę kolekcję

Chociaż makijaż ust stworzony dla marki MAC Cosmetics omawiany jest pod kątem tatuażu, nie mamy wątpliwości, że są to malunki tymczasowe, wykonane za pomocą kosmetyków do makijażu. Nie da się jednak ukryć, że ich wykonanie wymagało na pewno precyzji i wyobraźni przestrzennej. Kilka dni temu pojawiły się więc głosy, że tego typu wzorki mają świadczyć o wyjątkowości jej posiadaczki, dlatego zapewne niebawem takie kolorowe makijaże ust zauważymy na czerwonym dywanie.

Czytaj też:  Rewolucja w makijażu: sztuczne rzęsy mocowane magnesami

Chociaż nikt nie powielił sukcesu Violette Serrat, internautki nie próżnują. Na Instagramie znajdziemy chociażby zdjęcia ust w biedronki czy różyczki. Teraz amatorkom wzorzystych warg pozostaje jedynie czekać na idealny kosmetyk do utrwalania makijażu ust.

Fot. Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 10:56

Zobacz także

Nasze propozycje