Poprzedni artykuł: Diamentowa gąbką do konturowania twarzy. To nowy HIT Real Techniques Następny artykuł: HIT redakcji: ten róż pasuje na każdą okazję i kosztuje... 10 zł!

Hity z KWC: 7 najlepiej kryjących podkładów do 30 złotych

Nieskazitelna cera? To możliwe także za rozsądne pieniądze. Wybrałyśmy dla was najlepsze podkłady kryjące. Bez przepłacania i... efektu maski ;)

Proponujemy podkłady, za które nie zapłacicie więcej niż 30 zł, a efekt na skórze będzie niejednokrotnie lepszy niż po użyciu kosmetyku z wyższej półki.

Te produkty są kryjące, ale jednocześnie wystarczająco dobrze matują cerę i nie wysuszają jej. Dlatego też posiadaczki cery mieszanej lub typowo przetłuszczającej się, powinny znaleźć w tym zestawieniu coś dla siebie. Jedna warstwa podkładu powinna poradzić sobie z drobnymi zaczerwienieniami, wypryskami, a także przebarwieniami. 

Większość z wybranych przez nas podkładów została wykonana na podstawie specjalnej formuły, która nie tworzy efektu maski na twarzy. A zatem podkład przykryje niedoskonałości, ale przy okazji sprawi, że będzie wyglądał jak „druga skóra”.

Zdjęcia: Materiały promocyjne

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 kwietnia 2019, 14:59

Zobacz także

Nasze propozycje