Poprzedni artykuł: Ten tusz zdeklasował konkurencję! Efekt pogrubienia gwarantowany już z... Następny artykuł: Jedna paleta, nieskończenie wiele kombinacji! Pokazujemy, jak łączyć k...

Znana blogerka pokazała, jak maluje usta i... sprowokowała tym ostrą krytykę!

Internautom nie spodobał się najnowszy tutorial makijażowy Hudy Kattan. Faktycznie jej "patenty" wzbudzają wątpliwości. A niektórzy podejrzewają, że mogą wręcz szkodzić zdrowiu...

Huda Kattan pokazała, jak maluje usta. Opublikowany na Instagramie tutorial wzbudził mieszane emocje. Wielu internautów komentujących filmik Hudy zarzuciło jej przesadę i wyśmiało jej makijażowe patenty. Faktycznie, proponowana przez nią metoda jest nie tylko czasochłonna i "produktochłonna", ale też nie gwarantuje naszym zdaniem trwałego efektu. Ponadto, jak słusznie zauważył jeden z komentatorów, Huda dużą część nałożonych na wargi kosmetyków niechcący... skonsumuje. A to nie będzie ani ładne, ani zdrowe!

Zobacz także: Tak kiedyś wyglądała Huda Beauty. Inny nos, nowe usta...

Jak Huda Kattan maluje usta?

Na swoje podejrzanie duże wargi (a przecież zapewniała, że usunęła większość wypełniaczy!) Huda nakłada najpierw mnóstwo korektora. Następnie rozsmarowuje go pędzlem i rozciera beauty blenderem. Obrysowuje usta konturówką i zaznacza na nich pionowe kreski, które mają zapewnić wrażenie jeszcze pełniejszych warg. Potem maluje usta matową szminką i na koniec, na środek górnej i dolnej wargi, nakłada odrobinę złotego, mocno opalizującego błyszczyku. Ten rozbudowany makijaż ust Kattan oczywiście wykonuje produktami swojej marki - Huda Beauty.

Pod opublikowanym przez blogerkę tutorialem pojawiło się zaskakująco dużo negatywnych komentarzy. Internauci nie zostawili na Kattan suchej nitki:

Dlaczego mi się wydaje, że tu jest za dużo make-upu? Gdybyś z czymś takim wyszła na zewnątrz, kosmetyki na ustach od razu by ci się zważyły.
Nie potrzeba aż tyle korektora. Jak się go tyle nałoży, to usta zrobią się bardzo suche.
Wszystkie te niepotrzebne warstwy korektora i pudru.
Po co nakładasz tyle korektora, skoro potem go rozcierasz i usuwasz beauty blenderem? Szaleństwo!
Marnowanie korektora, marnowanie konturówki, marnowanie czasu, żeby wysuszyć sobie usta. Twoje tutoriale są głupie!

Część internautów wprost zarzuciła Hudzie, że jej filmiki mają za zadanie zapewnić jeszcze większą sprzedaż jej kosmetyków:

Za każdym razem, kiedy przygotowuje jakieś tutorial, zużywa za dużo produktów. Tak jakby chciała, żeby ludzie marnowali pieniądze kupując jeszcze więcej jej kosmetyków.

A wy co myślicie o sposobie, w jaki Huda Kattan maluje usta?

Zdjęcia: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 kwietnia 2019, 16:58

Zobacz także

Nasze propozycje