Poprzedni artykuł: Zupełnie nowy sposób nakładania pudru. Teraz dodajemy go do podkładu Następny artykuł: Zalotka narzędziem tortur? Zobacz, co się przydarzyło tej internautce

Dzięki tej metodzie hybryda wytrzymała 3 tygodnie!

Makijaż, , tagi: hybrydy paznokcie
Marzysz o tym, by hybryda wytrzymała na twoich paznokciach jak najdłużej? Przetestowałyśmy manicure kombinowany. Jakie efekty?

Hybryda kombinowana to - według zwolenniczek tej metody - idealny sposób, by manicure wytrzymał na paznokciach nawet 3 tygodnie. Czym ta metoda różni się od klasycznego malowania? Jak wykonać manicure kombinowany? Manikiurzystka musi jak najmocniej odsunąć (lub wyciąć) skórki z płytki paznokcia, by odsłonić jak największą powierzchnię płytki. Następnie nakłada lakier w tradycyjny sposób - dwie warstwy, każda utwardzana w lampie. Potem cieniutkim pędzelkiem maluje płytkę jak najbliżej skóry, starając sie docierac nawet pod skórę. Efekt - nie pozostaje nawet milimetr niezamalowanej płytki. Tak wyglądały moje ręce bezpośrednio po malowaniu:

Manicure hybrydowy kombinowany w kolorze ciemnoróżowym

Następnie top, lampa i... byłam gotowa na testowanie, jak dlugi wytrzyma mój manicure.

Ile wytrzymuje hybryda kombinowana?

Przyznaję, że przez pierwszy tydzień w ogóle nie widzialam różnicy - odrost był minimalny. Podczas drugiego tygodnia moje paznokcie wyglądały tak, jak po normalnej hybrydzie o 7 dniach. i wreszcie trzeci tydzień - odrost był już spory, ale wciąż nie wyglądał tak źle! Lakier trzymał się mocno, nic nie odprysnęło.

Manicure hybrydowy kombinowany w kolorze ciemnoróżowym

Manicure kombinowany to idealna metoda dla wszystkich kobiet, ktorym brakuje czasu. Oczywiście ważne są umiejętności manikiurzystki. czy można go wykonać samemu w domu? jeśli ktoś ma zdolności i  umie równiutko malować - na pewno! Choć ja bym się nie odważyła - malowanie płytki tuż przy skórce jest naprawdę precyzyjną robotą.

A wasz manicure hybrydowy jak długo wytrzymuje?

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 kwietnia 2019, 21:55

Zobacz także

Nasze propozycje