Poprzedni artykuł: Musicie to zobaczyć! Makijażysta zdradził, jak blogerki urodowe... osz... Następny artykuł: Znamy najbardziej popularną szminkę nude w sieci! Dlaczego to właśnie...

Ten eyeliner podbija Internet - zobaczcie, dlaczego budzi taki zachwyt wśród kobiet na całym świecie!

Wciąż szukacie idealnego eyelinera? Z pomocą przychodzą media społecznościowe, które wskazują aktualny hit - używają go "zwykłe" kobiety, blogerki a nawet profesjonalni makijażyści. O jaki produkt chodzi?

Kreska na powiece nigdy nie wyszła z mody a ostatnio powraca ze zdwojoną siłą, w różnych wariantach - nawet walentynkowym :) Jednak sporo kobiet ma problem ze znalezieniem eyelinera, który spełniłby ich oczekiwania. Z ciekawością obserwujemy aktualnego "ulubieńca" w tej kategorii, który szturmem zdobywa popularność na Instagramie. I wcale nie jest to drogi produkt!
Mowa o Suva Beauty Hydra Liner - eyelinerze w niewielkim słoiczku, o wygodnej, żelowej formule. Internautki pokochały go za jego wszechstronność - z jego pomocą można wyczarować zarówno precyzyjną, cieniutką "jaskółkę", jak i grubszą, rozmytą kreskę. Niektórzy stosują go także jako cień do powiek. Biorąc pod uwagę, że kosmetyk jest sprzedawany w 20 odcieniach, ograniczeniem jest już chyba tylko nasza wyobraźnia. Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie zdjęcia!

Coś musi być na rzeczy, bo do stosowania Hydra Linera przyznają się nie tylko blogerki, ale także osobowości w rodzaju Jeffree Stara. Co najważniejsze, kosmetyk wcale nie należy do najdroższych - słoiczek produktu można kupić na stronie internetowej producenta w cenie 11$ (ok. 45 zł).

Chciałybyście wypróbować ten eyeliner? Jakie są Wasze ulubione produkty z tej kategorii?

Zobacz też: Dorastałyście w latach 90-tych? Pokochacie te kosmetyki!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 14:16

Zobacz także

Nasze propozycje