Poprzedni artykuł: Zapomnij o tradycyjnym frenchu! Teraz modny jest 'micro french manicur... Następny artykuł: Ten podkład nie spływa z twarzy nawet podczas ulewy! W Hebe kupicie go...

Prawdziwe święto makijażu i piękna, czyli Insta Beauty Academy! Sprawdź szczegóły wydarzenia!

Makijaż,
Kochasz kosmetyki i doskonale rozumiesz potęgę mediów społecznościowych? Ten event jest dla ciebie!

Już 3 i 4 października miłośniczki makijażowych trendów będą miały okazję wziąć udział w wydarzeniu, które jest prawdziwym hołdem dla piękna w nowoczesnym wydaniu. Mowa o Insta Beauty Academy, czyli 2-dniowym spotkaniu urodowych ekspertów z pasjonatkami, makijażystami i wszystkimi, którym pojęcie piękna nie jest obce.

Insta Beauty Academy - kilka słów o evencie

Organizatorem wydarzenia jest Pierre René. To firma z wieloletnim doświadczeniem w branży kosmetycznej. Od ponad 20 lat pomaga kobietom wydobyć ich naturalne piękno. Mając tak bogatą wiedzę i własny know-how, Pierre René z łatwością zamienia trendy i wprowadza własne pomysły. Marka zainicjowała warsztaty Insta Beauty Academy, by pokazać kobietom nie tylko stylizacje urodowe, ale i uświadomić, jak odnieść sukces w branży.
Event został podzielony na dwie części. Pierwszy dzień poświęcony będzie działaniom biznesowym: współpracy z firmami i mediom społecznościowym. Zwieńczeniem spotkania będzie pokaz makijażu. Następnego dnia czekają nas warsztaty makijażowe i pokazy. Uroczystościom będą towarzyszyły pyszne przekąski, lunch i napoje.   

Gwizdy, eksperci i niezwykle cenna wiedza

Event odbędzie się w ART HOTEL Warszawa przy ulicy Stalowej 52. Poprowadzi go beauty boy - Stysio - tancerz, makijażysta, fotograf i youtuber, który od 2014 roku prowadzi swój kanał, zyskujący coraz więcej wyświetleń. Na wydarzeniu nie zabraknie też znanych polskich makijażystek - Klaudii Owczarek i Kamili Patyny. Swoją obecnością wydarzenie uświetnią Amelia Szczepaniak, która stworzyła własne kosmetyki razem z Pierre René i Wanessa Wilczewska, która stworzyła autorskie produkty w ramach współpracy z marką MIYO.

Insta Beauty Academy - plan wydarzenia

Jesteś zainteresowana udziałem w spotkaniu? Poznaj plan eventu i zakres tematów, jaki zostanie poruszony podczas wykładów.

3 paźdzernika

Od 15.00 do 16.00 wszyscy uczestnicy będę mogli wysłuchać prelekcji Klaudii Owczarek. O czym opowie znana makijażystka? Oto tematy jej wystąpień:

  • Podejmowanie współpracy z firmami – jak wybrać odpowiednie współprace, na co zwracać uwagę podczas wyboru firm
  • Jak zacząć budować zasięgi w sieci? Jakie działania podejmować, a jakich nie i które aktywności przynoszą największe korzyści?
  • Jakość zdjęć i filmów - czy ma duże znaczenie i jak odpowiednio dobrać tło, oświetlenie i sprzęt? Od czego zacząć?
  • Jak często i kiedy publikować? Jakie to ma znaczenie dla obserwatorów i jak wpływa na zasięgi?

Po 17 obędzie się pokaz makijażu Klaudii Owczarek.

Cena za udział w konferencji: 249 zł
Cena za udział w pokazie: 449 zł
Cena za całość: 599 zł (zamiast 698zł)

4 października

Spotkanie zacznie się pokazem makijażu by Kamila Patyna „Color Glamour Makeup”. Potem odbędą się warsztaty makijażowe by Kamila Patyna.

Cena za udział w pokazie: 399 zł
Cena za całość: 899 zł

Insta Beauty Academy - jak zgłosić się do udziału?

Jesteś zainteresowana wydarzeniem? Nie czekaj! Zgłoś się do Magdaleny Szłyk - Marketing Director marki. Wystarczy wysłać maila na magda@pierrerene.pl
Pamiętaj - liczba miejsc ograniczona. My już nie możemy się doczekać! 

Bilet 2 dniowy w przedsprzedaży kosztuje jedynie 1299 zł!

Materiał powstał z udziałem marki Pierre Renè. 

Zdjęcia: Materiały prasowe i Adobe Stock


Nasze propozycje