Poprzedni artykuł: Znacie trend #coppershadow? Wiemy, w jakiej wersji ten makijaż robi na... Następny artykuł: Bez malowania, kłucia... Ta metoda na przedłużone, gęste brwi podbija...

Oblizujemy się na samą myśl o tych pomadkach. Dlaczego?

Makijaż, , tagi: szminka, pomadka do ust
Wiedziałaś, że kobieta potrafi w ciągu całego swojego życia zlizać nawet 4 kg szminki? Teraz te statystyki mogą się powiększyć. A to wszystko za sprawą Luk Beautifood Lip Nourish.

Firma Luk wychodzi naprzeciw wymaganiom kobiet i stworzyła właśnie serię jadalnych pomadek. Są bardzo smaczne, dostępne w wielu kolorach i szybko zaskarbiły sobie sympatię portali urodowych. Również my nie możemy oprzeć się wrażeniu, że te pomadki są najbardziej pożądanymi kosmetykami na świecie.

Zobacz także:Matowe pomadki w jasnych kolorach. Która pasuje brunetkom?

Niejednokrotnie decyzję o zakupie szminki podejmujemy nie tylko na podstawie ceny i koloru, ale również zapachu. Stronimy od chemicznych aromatów, bo jak tu nosić przez tyle czasu pod nosem coś, co nie pozwala nam się skupić na codziennych obowiązkach? Wolimy zdecydowanie o wiele słodsze i soczyste aromaty. Te jednak często pozyskiwane są w dość chemiczny sposób…

Jadalne pomadki Beautifood Lip Nourish

Aż chce się oblizać usta! :) Pomadka Beautifood Lip Nourish została wykonana z w pełni bezpiecznych i naturalnych składników. To oznacza, że na etykiecie i w produkcie nie znajdziemy chemii, konserwantów ani też sztucznych barwników. Zamiast tego mamy naturalne produkty spożywcze oraz przyprawy, które sprawiają, że te pomadki są unikatowe.

Beautifood Lip Nourish jest na razie dostępna w siedmiu kolorach i smakach: cytryna z miętą, wanilia z granatem, chai, mandarynka z granatem, wanilia z czekoladą, różowy jałowiec z pomarańczą, róża z limonką. Wiemy też, że sztuka kosztuje mniej więcej 25 dolarów czyli około 100 zł. Na razie są dostępne tylko online. 

Zdjęcie główne: instagram.com/lukbeautifood

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lutego 2019, 18:51

Zobacz także

Nasze propozycje