Poprzedni artykuł: Jaskółka zmieniła miejsca! Teraz na powiece malujemy... pionową kreskę Następny artykuł: Czy kąpać się w makijażu? Tak, ale... Radzi ekspert!

Boisz się kolorowego tuszu do rzęs? Wiemy, z czym go łączyć

Kolorowy tusz do rzęs już sam w sobie jest ozdobny, dlatego wiele kobiet boi się go stosować. Wiemy jednak, z czym warto go łączyć.

Jak dobrać kolorowy tusz do rzęs? Od razu zaznaczamy, że nie ma nic złego w czarnych mascarach, które mają najwięcej zwolenniczek. Jednak wiele kobiet zostaje przy nich, ponieważ po prostu boi się, że kiedy zdecyduje się na kolorową, makijaż będzie wyglądał zbyt ekstrawagancko. Ale wcale nie musi tak być...

Polecamy:  Hit redakcji - turkusowa mascara, którą naprawdę widać:) Idealna na lato!

Jak dobrać kolorowy tusz do rzęs?

Nie jest to może klasyczny make up, ale doskonale sprawdzi się na wakacje. To właśnie wtedy najczęściej decydujemy się na kolorystyczne szaleństwo. Kobiety przyzwyczaiły się do zabawy kolorami cieni do powiek, ale doskonałym uzupełnieniem makijażu oczu są również kolorowe tusze do rzęs. Warto jednak wiedzieć, jak dobrać odpowiednią barwę.

Polecamy:  Jaskółka zmieniła miejsce! Teraz na powiece malujemy... pionową kreskę

Obecnie na rynku jest wiele propozycji kolorowych tuszów do rzęs, które długo utrzymują się na rzęsach i są doskonale napigmentowane. Z doświadczenia wiemy też, że wiele pań zakochuje się w nich dopiero po przetestowaniu na sobie:)

1. Benefit They're Real!, cena: ok. 63 zł
2. Douglas Endless Lashes Mascara, cena: ok. 23 zł
3. Sephora, V for V.O.L.U.M.E, cena: ok. 35 zł
4. Pupa Milano, Vamp Mascara, cena: ok. 78 zł

Jak nakładać kolorowy tusz do rzęs? 

Niektóre kobiety aplikują go na całe rzęsy od nasady po same końce, a inne decydują się na zaznaczenie końcówek rzęs. Oczywiście pomalowany jedynie fragment mniej rzuca się w oczy. Niektórzy decydują się także na np. podkreślenie jedynie dolnej lub górnej części rzęs.

W naszej galerii znajdziecie przykłady na łączenie kolorowego tuszu do rzęs z innymi kosmetykami kolorowymi do oczu. 

Oto najlepsze odżywki do rzęs, dzięki którym będą zdecydowanie dłuższe:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 14:51

Zobacz także

Nasze propozycje