Poprzedni artykuł: Makijaż, który wytrzyma 25 godzin! Podkłady idealne na Sylwestra! Następny artykuł: Idealna kreska na oku? Wystarczy kawałek... nitki! Ten trik podbija In...

Spektakularne metamorfozy brwi (musisz zobaczyć, jeśli masz cienkie brwi!)

Makijaż, , tagi: makijaż brwi
Brwi potrafią zupełnie zmienić wyraz twarzy. W 2017 r. stawiamy na naturalne łuki - ale nawet one wymagają dobrego makijażu. Zobacz jak go zrobić!

Makijaż brwi wydaje się prosty - ale bardzo łatwo przesadzić! Jeśli zbyt mocno je przyciemnimy, dorysujemy za dlugi łuk - brwi mogą wyglądać za wyzywająco. Z kolei za cienkie, jasne brwi sprawiają że rysy twarzy tracą na wyrazie.  Makijażyści polecają, by łuk brwi dostować do kształtu twarzy. Do okrągłej najlepiej pasują brwi z ostrym kątem. Jeśli masz twarz pociągłą jak Sarah Jessica Parker - twoje brwi powinny być proste. Twarz trójkątna „lubi" zaokrąglone brwi, a prostokątna - w kształcie litery S. Nadajemy brwiom odpowiedni kształt dzięki regulowaniu, przyciemniamy henną. Co jednak zrobić, gdy brwi są cieniutkie, mają wyraźne braki? Oczywiście najlepiej sprawdzi się makijaż permanentny. Ale jeśli nie chcesz się zdecydować na ten krok, pozostaje dobry makijaż brwi. Pomogą tu tutoriale pokazujące makijaż brwi. Nadal jest to makijaż, z którego wykonaniem mamy wiele problemów, a na video udowadnia, że jest prosty do wykonania. A gdy go opanujesz, zobaczysz, że pięknie podkreślone brwi idealnie dodają twarzy wyrazistości.

Zobaczcie także:  Znamy najmodniejszy kolor ust tej zimy! Schowajcie czerwienie i nude

Z tych wszystkich zalet oglądania makijażowych tutoriali, nas jednak najbardziej przekonują spektakularne metamorfozy. Zebrałyśmy dla Was trzy najciekawsze, które możecie znaleźć na Instagramie. Na widok niektórych brwi aż się wzdrygamy, ale za to też nie możemy doczekać się efektu końcowego i wierzcie nam- warto wytrwać do końca. 

Jeżeli uważacie, że Wy także powinnyście popracować nad swoimi łukami brwiowymi, nie ma nic lepszego od szybkiego filmiku na Instagramie, na którym możecie zobaczyć, po jakie pędzle do podkreślenia łuku brwiowego warto sięgnąć,  jak rysować kreski kształtujące brwi, a także jak uzupełniać brakujące włoski.

Oto wybrane przez nas materiały:

Jak okiełznać krzaczaste i mocno zaniedbane brwi – trzeba było użyć... nożyczek! 

@makeupbyani gorgeous brow tutorial ❤️ #vegas_nay

Film zamieszczony przez użytkownika Naomi Giannopoulos (@vegas_nay)

Brwi, których prawie nie było, stały się wyraziste. 

She's amazing @nikkietutorials #hudabeauty

Film zamieszczony przez użytkownika Huda Kattan (@hudabeauty)

Brwi z wyraźnymi ubytkami zamieniły się w ideał!

Wypróbujecie na sobie?

Zobaczcie także:  Efekt liftingu za kilkanaście złotych? To możliwe, ale tylko z tym korektorem:)

Foto: Instagram

Oto kredki do brwi polecane w KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 01:17

Zobacz także

Nasze propozycje