Poprzedni artykuł: Masz tłustą powiekę? Wiemy, co zrobić, by cień się nie rolował (i nie... Następny artykuł: Sprawdź, jak Wizażanki oceniły najbardziej wyczekiwaną maskarę od L’Or...

Teraz już nie tylko wydłużamy i zagęszczamy rzęsy. Zobaczcie te… karbowane!

Makijaż, , tagi: rzęsy
Niedawno fale rządziły na brwiach, a teraz ten trend przenosi się na... rzęsy! Tylko jak osiągnąć ten efekt?

Jak malować rzęsy? Kobiety pragną przede wszystkim, aby były długie i gęste. To właśnie dlatego wiele z nich decyduje się na sztuczne rzęsy. Jednak d razu zaznaczamy, że należy o nie odpowiednio dbać. Niedawno prezentowałyśmy wam sztuczne rzęsy, które kobieta dodatkowo malowałatszem do rzęs. Efekt? Pasożyt! Zobaczcie: Sprawdźcie, czym może się skończyć malowanie sztucznych rzęs i nieodpowiedni demakijaż

Modne rzęsy

Jak widać, przedłużanie i zagęszczanie to nie jest jedyny trend, który dotyczy rzęs. Niedawno wspominałyśmy wam również o ozdobach na rzęsy. Zobaczcie: Trend dla odważnych: biżuteria na rzęsy. 

Jednak jedna z makijażystek , którą możemy znaleźć na Instagramie pod nazwą „Ikhaniic”, poszła o krok do przodu. Pokazała zdjęcie rzęs… karbowanych! Wyglądają dosłownie jak fale.

Jak zrobić karbowane rzęsy?

No cóż, nie jest to efekt uzyskany dzięki tuszowi do rzęs czy specjalnej zalotce. Makijażystka przyznaje, że ich kształt został uzyskany dzięki aplikacji do retuszu zdjęć o nazwie „Facetune” i stworzono go dla żartu. Dopóki więc nie zostanie stworzona specjalna karbownica, czy też zalotka modelująca w ten sposób rzęsy, pozostaje nam jedynie obróbka graficzna zdjęć. Niemniej jednak, trend na tego typu fotografie naszym zdaniem rokuje na podbicie Instagrama. Szczególnie w obecnej dobie „udziwnień” makijażu;).

Jak wam się podobają karbowane rzęsy? Skusiłybyście się?

Polecamy:  Co stało się z tą twarzą? To dowód na to, że lepiej czytać instrukcje na opakowaniach...

Oto tusze do rzęs polecane w KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 08:10

Zobacz także

Nasze propozycje