Poprzedni artykuł: Znamy najbardziej popularną szminkę nude w sieci! Dlaczego to właśnie... Następny artykuł: Poczuj DanceFlow z nową kolekcją lakierów hybrydowych od Semilac

Jak chronić swój BeautyBlender przed brudem i bakteriami? Zobaczcie ten gadżet!

Nie możesz żyć bez swojej gąbeczki do makijażu? Z pomocą tego gadżetu zachowasz ją w czystości i będziesz mogła bezpiecznie nosić ją w torebce!

BeautyBlender i inne, podobne gąbeczki to obecnie stały element kosmetycznego niezbędnika wielu kobiet. Niedawno pokazywałyśmy kilka ciekawych sposobów na oczyszczenie ich z brudu - rzecz jasna nie ma sposobu, by uniknąć śladów kosmetyków ale można ochronić gąbeczkę przed kurzem i bakteriami. A wszystko to za sprawą tego uroczego gadżetu!

Blenderelle to plastikowa osłonka stworzona z myślą o przechowywaniu gąbeczek typu BeautyBlender. Jeśli po codziennej aplikacji podkładu za pomocą gąbeczki nie zawsze wiesz, co z nią zrobić (zwłaszcza, gdy spieszysz się do pracy) - oto rozwiązanie twojego problemu. Wystarczy włożyć ją do wnętrza Blenderelle, gdzie bezpiecznie poczeka aż znów będziesz jej potrzebować. Osłonka ochroni gąbeczkę przed kurzem i zanieczyszczeniami a dzięki otworom przepuszczającym powietrze sprawi, że zdąży wyschnąć bez ryzyka, że w jej wnętrzu rozwiną się groźne bakterie.

Jak zapewnia producent, Blenderelle można nosić ze sobą wszędzie - schowany w nim BeautyBlender będzie mógł swobodnie przemieszczać się w twojej torebce, bez ryzyka zbierania zanieczyszczeń. Przyznajemy, że to przemawia do naszej wyobraźni - ile razy żałowałyśmy w pracy, że nie mamy przy sobie naszej gąbeczki? Teraz to się może zmienić :)

Różową osłonkę można zakupić przez internet - kosz wynosi 14$ (ok. 58 zł). Naszym zdaniem nie jest to bardzo wygórowana cena - niejednokrotnie wydajemy podobne kwoty na etui i szklane osłonki chroniące nasze smartfony. Czemu więc nie zainwestować w bezpieczeństwo gąbeczki do makijażu? ;)

Co sądzicie o osłonce Blenderelle? Jak chronicie swoje gąbeczki przed kurzem?

Zobacz też: Nudzi cię makijaż robiony eyelinerem? Wypróbuj walentynkową kreskę

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 16:17

Zobacz także

Nasze propozycje