Poprzedni artykuł: Takiego zastosowania kosmetyku do brwi nie widziałyście. Sprawdziłyśmy... Następny artykuł: Naklejane piegi to za mało - teraz kobiety zaczęły je... tatuować!

Twoja mascara zbyt szybko wysycha i tworzy grudki? Te triki pozwolą przedłużyć jej trwałość

Makijaż, , tagi: tusz do rzęs, tricki makijażowe
Twój tusz do rzęs mocno zgęstniał, chociaż kupiłaś go zaledwie kilka tygodni temu? Postaraj się jeszcze chwilę nie denerwować i sprawdź, jak przywrócić go do użytku!

"To" zdarzyło się chyba każdej z nas. Gdy sięgasz po ulubiony tusz z zamiarem wykonania szybkiego makijażu, ostatnie czego potrzebujesz to nieestetyczne grudki na rzęsach. Gęstnienie i wysychanie mascary jest bardzo irytującym zjawiskiem - zwłaszcza, gdy coś takiego następuje już kilka tygodni po otwarciu opakowania. Wprawdzie czasem same jesteśmy sobie winne (zobaczcie, czego nie robić, by uniknąć grudek), ale często produkt po prostu przedwcześnie traci na jakości. I co wtedy?

Jeśli tusz jest blisko końca terminu ważności - bezwzględnie wyrzucić. Z oczami nie ma żartów - ewentualne reakcje alergiczne mogą być bardzo nieprzyjemne! Ale w sytuacji, gdy mascara zaczyna gęstnieć po kilku tygodniach stosowania, a my nie mamy ochoty kupować nowej, możemy ją jeszcze odratować.

Zajrzyjcie do naszej galerii i sprawdźcie, jak to zrobić!

Zobacz też: Mocno podkreślone brwi są już niemodne! Teraz stawiamy na naturalność - wiemy, jak uzyskać ten efekt!

Źródło zdjęcia głównego: Pinterest

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 09:59

Zobacz także

Nasze propozycje