Poprzedni artykuł: Takiej kreski na oku jeszcze nie miałaś! Mamy dla was 15 zupełnie nowy... Następny artykuł: Ostatnio zachwyciły nas paletki inspirowane Harrym Potterem, teraz por...

Jak odróżnić oryginalną matową pomadkę od podróbki z Aliexpress?

Makijaż, , tagi: matowa pomadka, Kat von D
Ceny kosmetyków na AliExpress kuszą, ale jak one wypadają w zestawieniu z oryginałami? Czy naprawdę nie warto przepłacać? A może jednak? Zobaczcie test przeprowadzony przez lamakeupebella.

Zapewne większość z Was zna AliExpress. My także lubimy ten serwis, jednak do zamawiania z niego kosmetyków podchodzimy z lekką rezerwą. Często to właśnie stamtąd pochodzą podróbki, które ktoś chce nam sprzedać, lub dać przekonując, że są to oryginalne produkty. Tak jest m.in. w przypadku szminek w płynie Kat Von D. Vlogerka, lamakeupebella przeprowadziła test, czy aby na pewno te nieoryginalne produkty są dużo gorszej jakości i jak je odróżnić na podstawie m.in. opakowania. 

Zobaczcie także:  Knifeeyeliner to najgorętszy trend w najbliższych tygodniach. Spróbujecie?

Vlogerka porównała również właściwości każdej z pomadek. Oryginalna lepiej kryła, nie kleiła się, a na dodatek miała zupełnie inny kolor od oryginalnej. Czy zatem nic oprócz ceny nie przemawia za podróbką? Otóż jest jeden plus - dobry, precyzyjny aplikator. Wnioski?

Zobaczcie cały, bardzo dokładny test szminki w płynie Kat Von D oraz jej podróbki z AliExpress. 

Zobacz także: Jaki jest ukochany kosmetyk La Makeup e Bella?

Zobaczcie matowe szminki polecane w KWC:

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 20:56

Zobacz także

Nasze propozycje