Poprzedni artykuł: #ripmascara - czy to zmierzch ery tuszów do rzęs? Następny artykuł: Makijaż ust w kolorze niebieskim. Czym go wykonać?

Jak ta sama szminka sprawdza się u kobiet o różnych karnacjach?

W drogeriach coraz więcej szminek w odważnych odcieniach, a my nadal zastanawiamy się, czy będzie nam pasować klasyczna czerwień. Dobór odpowiedniej dla nas barwy szminki bywa prawdziwym wyzwaniem. Oto rozwiązanie problemu: poradnik Piaget i Michelle stojących za instagramowym przewodnikiem willitlookgoodonmetho.

Przewodnik po szminkach tworzony przez amatorki dla amatorek – tak swoją instagramową działalność opisują Piaget Ventus i Michelle Meredith. Ich pomysł jest tak prosty, że aż genialny. Aby ułatwić innym kobietom dobór odpowiednich odcieni szminek, same pokazują, jak kobiety o różnych karnacjach wyglądają po aplikacji popularnych kolorów pomadek.

Ciemnoskóra Piaget i blondwłosa Michelle wyraźnie świetnie się przy tym bawią. Z uśmiechem prezentują najodważniejsze odcienie szminek: od dramatycznej czerwieni, przez granat i ciemną zieleń, po soczysty fiolet. Nietrudno dostrzec, że o ile jasny róż bardziej pasuje kobiecie jasnoskórej, o tyle granat służy bardziej Piaget o ciemnej karnacji.

Piaget i Michelle nie reprezentują oczywiście wszystkich możliwości, bo jasna i ciemna karnacja to nie jedyne możliwości. Niemniej ich przewodnik stanowi pewne ułatwienie, a co więcej, udowadnia, że czerwień naprawdę pasuje każdej z nas!

Fot. Instagram.com/willitlookgoodonmetho

Zobaczcie także:  #ripmascara- czy to zmierzch ery tuszów do rzęs?

Sprawdźcie polecane szminki w KWC:

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 07:52

Zobacz także

Nasze propozycje