Poprzedni artykuł: Nowa kolekcja kosmetyków Bell w Biedronce. Zakochacie się! Następny artykuł: Podkład marki Rihanny działa cuda. Blogerka pokazała, ile potrafi zama...

Ludzie mówią, że bez makijażu wygląda jak zombie. Co (świetnie) ukrywa?

Makijażystka Bronya Humphreys postanowiła pokazać swoją "prawdziwą" twarz na Instagramie. Internauci są zachwyceni - jej odwagą i talentem do maskowania defektów.

Pasjonatka makijażu Bronya Humphreys ma ponad 64 tys. obserwatorów na Instagramie. Jest znana głównie z tego, że przykłada niebywałą uwagę do makijażu oczu. Często tworzy na powiekach małe dzieła sztuki. Jednak jakiś czas temu postanowiła "zdjąć" makijaż, aby uświadomić swoich fanów o problemie, z którym się zmaga. Dziewczyna cierpi na egzemę.

Polecamy:  Ta maseczka idealnie sprawdza się pod makijaż! kosztuje... 1,29 zł

Makijażystka pokazuje twarz z egzemą

Okazuje się, że Humphreys na co dzień boryka się z wypryskami i zaczerwieniami. W wypowiedzi dla Yahoo zdradziła, że stan jej skóry dodatkowo pogorszył się po urodzeniu dziecka, ale nie chce tego ukrywać i to dlatego zdecydowała się pokazać swoją cerę na Instagramie. Kiedy stany zapalne są szczególnie zaognione, nie może nakładać makijażu i stosuje jedynie krem nawilżający. 

Polecamy:  Genialny produkt na zaskórniki? Zdjęcia przed i po obiecują dużo

W ostatnim kryzysowym momencie przeszła kurację sterydami, a jej cera uległa wyraźnej poprawie. Jednak apel Brony nadal pozostaje aktualny. Podkreśla, że nauczyła się traktować swoje wypryski i zaczerwieniania jako część siebie i chce innych zachęcić do tego samego. Dawniej nienawidziła swojego wglądu, ale teraz pogodziła się z tą przypadłością. 

W podpisie do jednego ze zdjęć zdradziła, że nie ominął jej hejt. Internauci zarzucali jej, że kiedy nosi makijaż, to po prostu kłamie, ukrywając stan swojej skóry. Z kolei pod "naturalnymi" zdjęciami znajdowała komentarze, że przypomina zombie. Pytali też, czy to zaraźliwe albo czy jest ofiarą... przemocy domowej.

Polecamy:  To najlepszy kosmetyk na gładką skórę - butelka sprzedaje się co 16 sekund

Na szczęście nie brakuje kobiet, które twierdzą, że Bronya zainspirowała je swoim przesłaniem.

To jest piękne widzieć kogoś, kto zmaga się z takim samym stanem skóry, który przyprawia o ból i frustrację czy poczucie braku kontroli, i przekształca je w coś tak pięknego - czytamy w komentarzu. 

Co sądzicie o tej makijażystce? Powinna pokazywać swoją prawdziwą twarz z egzemą? A może zgadzacie się z zarzutami, że nie powinna ukrywać skóry pod makijażem?

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 stycznia 2019, 20:51

Zobacz także

Nasze propozycje