Poprzedni artykuł: Smukłe łydki i szczuplejsze uda w kilka minut? To możliwe dzięki... ko... Następny artykuł: Jak konturowanie potrafi odmienić kobietę? Te metamorfozy pokazują sił...

Myślicie, że na tym zdjęciu jest matka i córka? Takiego liftingu za pomocą makijażu jeszcze nie widziałyśmy

Makijaż, , tagi: lifting, podkład
Jak się odmłodzić za pomocą makijażu? Ta wizażystka doskonale to wie! Na widok tych metamorfoz przecieramy oczy ze zdziwienia.

Gaby Ros to wizażystka, która potrafi zmienić wygląd kobiety tak, aby sprawiała wrażenie, że przeszła odmładzający zabieg medycyny estetycznej, a tymczasem ona po prostu wykonuje jej makijaż. Jak sama przyznaje, jednym z największych problemów, z jakim spotyka się u swoich klientek są po prostu zmarszczki, często te mimiczne, ale nie tylko. 

Polecamy:  Smukłe łydki i szczuplejsze uda w kilka minut? To możliwe dzięki... konturowaniu

Jak zrobić odmładzający makijaż?

Gaby radzi aby maskować zmiany i robić to w jak najbardziej naturalny sposób. Aby wymodelować i podkreślić twarz, pudrem konturuje policzki i czoło. Rozjaśnia też obszar pod oczami, żeby rozświetlić twarz. Jak sama przyznaje, uwielbia kiedy skóra sprawia wrażenie naturalnie rozświetlonej.

Patrząc na spektakularne metamorfozy, które przeprowadza, widać jednak, że sięga również po dobrze kryjące podkłady i zwraca szczególną uwagę na dobrze podkreślone brwi. Warto też zauważyć, że nie boi się mocnego makijażu oczu. W wielu przypadkach stosuje smokey eye, ale zdecydowanie z większym dystansem podchodzi do intensywnych kolorów na ustach. Zazwyczaj sięga po szminki i błyszczyki w kolorze nude. 

Zobaczcie w naszej galerii niesamowite metamorfozy jej klientek. 

Polecamy:  Soczysty makijaż podbija Instagram. Nie zgadniecie, czym powinnyście się inspirować

Foto:  Instagram

Oto dobrze kryjące podkłady polecane w KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 kwietnia 2019, 15:56

Zobacz także

Nasze propozycje