Poprzedni artykuł: HIT redakcji! Nasz ulubiony kosmetyk do 25 złotych Następny artykuł: Top 10 z KWC: matowe szminki na jesień

Jak urozmaicić makijaż eyelinerem? Spróbujcie efektu tasiemki

Macie wrażenie, że makijaż eyelinerem jest monotonny, a poza tym już bardzo wiele kobiet go wykonuje? Zobaczcie sposób na jego urozmaicenie.

Kreski wykonane za pomocą eyelinera nie wychodzą z mody od kilku miesięcy. Często kobiety narzekają, że nie potrafią ich równo narysować, ale na to istnieje kilka trików, które znajdziecie TUTAJ. Ponadto warto zwrócić uwagę na kosmetyk, którego używamy do ich wykonania. Niektóre kobiety wolą ten w pisaku, a inne z kolei nie wyobrażają sobie wykonania tego makijażu bez eyelinera w pędzelku

Kreska na powiece połączona z cieniami to najbardziej klasyczny make up, który sprawdza się na każdą okazję. Co jakiś czas powstają jednak różne jego modyfikacje, które mają na celu uniknięcie nudy na powiekach. I tak mieliśmy już bąbelkowy makijaż, kreskę ombre, fantazyjne kreski. Teraz przyszedł czas na kolejny hit- tasiemkowy makijaż eyelinerem, który zaczyna zdobywać serca kobiet na Instagramie. Zastanawiacie się o czym mowa? 

Otóż najpierw należy namalować czarną, klasyczną kreskę eyelinerem, a potem jej wydłużoną końcówkę przy zewnętrznej części oka ozdobić motywem przypominającym tasiemkę. Aby łatwiej było Wam to sobie wyobrazić, zobaczcie zamieszczony tutorial: 

Wykonanie tego typu makijażu może się wydawać niezbyt prostym zadaniem, szczególnie, że nie każdy umie wykonać podstawową kreskę eyelinerem, a co dopiero jeszcze dodać do niej zgrabną tasiemkę, ale spójrzcie na to z innej strony - kolorowy dodatek może odwrócić uwagę, a nawet zatuszować wcześniej powstałe niedoskonałości w makijażu oka. Jest to również doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy chcą się wyróżniać np. na spotkaniu ze znajomymi, czy imprezie w klubie. 

Zapraszamy Was także na nasz fanpage Wizaz.pl Makijaż, na którym czeka wiele ciekawych inspiracji. 

Foto:  Instagram

Zobaczcie polecane eyelinery:

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 marca 2019, 19:26

Zobacz także

Nasze propozycje