Poprzedni artykuł: Nowości kosmetyczne: najpiękniejsze róże do policzków z ostatnich tygo... Następny artykuł: Parodia makijażowego tutorialu, którą pokochali internauci

Jak wycisnąć ostatnie krople z błyszczyka?

Makijaż, , tagi: błyszczyk do ust
Pat McGrath uznała, że jesienią i zimą tego roku nasze usta będą błyszczeć. Problem w tym, że kolekcje jej kosmetyków, jak i błyszczyków innych marek, często są limitowane. W naszym interesie jest więc zrobić wszystko, aby nie zmarnowała się ani kropla produktu.

Niebawem nasze usta mają błyszczeć, postanowiłyśmy więc przypomnieć, jak sprawić, by nie zmarnowała się ani kropla stosowanego kosmetyku. Z odsieczą nadchodzi najpopularniejsza vlogerka urodowa na świecie Michelle Phan, która już kilka lat temu zaprezentowała niesamowicie prosty i genialny trik. Mimo upływu lat jest on jak najbardziej aktualny.

Sztuczka Michelle Phan to prosty trik, który pomoże nam zaoszczędzić pieniądze i wykorzystać błyszczyk z limitowanej kolekcji do ostatniej kropli. Wszystko sprowadza się do przelania pozostałości kosmetyku do mniejszego pojemnika. Tylko jak to zrobić, skoro osadza się on na ściankach tubki? Otóż szczelnie zamknięty błyszczyk należy umieścić w kubku gorącej, ale nie wrzącej wody (wystarczy minuta podgrzewania w mikrofalówce). Pamiętajmy o tym, by woda nie była zbyt gorąca – w przeciwnym razie tubka mogłaby się zniekształcić.

Po 10 minutach kosmetyk powinien już być na dnie. Usuwamy błyszczyk z opakowania, uprzednio wyciągając nożem stopper z gwinta. Pozostałości kosmetyku przelewamy do małego pojemnika, np. do maleńkiego plastikowego słoiczka na kosmetyki, jaki znajdziemy w zestawach pustych opakowań do bagażu podręcznego lub do pojemnika od szkieł kontaktowych. Zobaczcie, jak zrobiła to Michelle Phan.

Zobacz także:  Ombre dla niecierpliwych. Radzi Red Lipstick Monster

zdjęcia: Free

Najwyżej oceniane w KWC błyszczyki do ust

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 10:20

Zobacz także

Nasze propozycje