Poprzedni artykuł: Must have na lato: najlepsze kremowe cienie do powiek w KWC Następny artykuł: Jak używać podkładu w sztyfcie? To już nie będzie problem!

Jak zagęścić brwi? Oto dość nietypowy sposób z wykorzystaniem... włosów!

Znacie problem rzadkich brwi? Niekiedy nawet odżywki są bezradne. Sprawdźcie, na jaki pomysł wpadła jedna z youtuberek.

Wraz z upływem lat zmieniają się także trendy w kształcie brwi. O ile w ostatnich sezonach rządzą te grube i wyraziste, o tyle jeszcze kilka lat temu prym wiodły te bardzo cieniutkie. Najlepiej obrazuje to materiał, który znajdziecie TUTAJ

Co jednak, kiedy w celu uzyskania pięknego kształtu brwi pozbyłyśmy się ich zbyt wiele, a teraz te nie chcą odrosnąć, albo naturalnie nie są one zbyt gęste? Zazwyczaj sięgamy po odżywki do rzęs i brwi, ale po pierwsze, na ich efekty musimy czekać minimum 3 tygodnie, a po drugie nie zawsze działają. Możemy również wykonać makijaż brwi, ale nie zawsze, szczególnie przy małej wprawie, jego efekty są naturalne. 

Na pomysł, jak sobie poradzić z tym problemem wpadła youtuberka, Stephanie Lange, która do zagęszczenia swoich brwi wykorzystała... włosy! Obcięła końcówki i za pomocą pęsety, po jednym włosku przyklejała je przy użyciu specjalnego preparatu. Efekt? Brwi wyglądały naturalnie, ale nie da się ukryć, że jest to czasochłonny zabieg. 

Zobaczcie tutorial Stephanie: 

Polecamy także:  Krok po kroku z Wizażem- makijaż brwi

Foto: YouTube

zdjęcia: Fotolia

Zobaczcie najlepsze odżywki do rzęs i brwi polecane w KWC:

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 12:51

Zobacz także

Nasze propozycje