Poprzedni artykuł: Tak zmieniały się makijaże i fryzury Polek! Następny artykuł: 6 tricków jak powiększyć oczy makijażem

Jak zrobić perfekcyjne #nailfie - 5 kroków

Makijaż, , tagi: manicure, sally hansen
Selfie umie zrobić już chyba każdy, ale okazuje się, że zrobienie efektownego zdjęcia swojego manicuru też jest sztuką. Zobaczcie, jak w 5 prostych i szybkich krokach przygotować perfekcyjne #nailfie! :)

Perfekcyjne #nailfie w 5 krokach:

Jak zrobić perfekcyjne #nailfie

#1. MIEJSCE.

Znajdź miejsce z dużą ilością naturalnego światła dziennego. Jego źródło powinno być za tobą, wówczas ręka nie będzie w cieniu i będzie się lepiej prezentowała.

#2. TŁO.

To może być dosłownie wszystko, co wyda ci się interesujące – tapeta z nietuzinkowym wzorem, kolorowy papier czy wystawa sklepowa, obok której właśnie przechodzisz. Włącz swoją kreatywność!

#3. REKWIZYT.

Wieczorowa kopertówka, owoce, element garderoby lub po prostu butelka lakieru trzymana w dłoni ułoży ją w naturalnej pozycji i automatycznie wysmukli. Urody dłoniom dodaje także biżuteria.

Jak zrobić perfekcyjne #nailfie

#4. POZA.

Tak, tak, dłońmi też trzeba umieć zapozować.Zanim jednak zabierzecie się do robienia zdjęć dłoni, unieście je na chwilę do góry. Odpłynie z nich na chwilę krew, co spowoduje, że schowają się widoczne na dłoniach żyłki, a dłoń będzie wyglądała na gładszą i … młodszą. Starajcie się też nie napinać mięśni, a jeśli chcecie, żeby dłoń wydawała się szczuplejsza, skierujcie palce lekko w dół.

#5. ZDJĘCIA.

Liczba mnoga - róbcie jak najwięcej zdjęć w różnych ujęciach, układając dłonie na różne sposoby. Pamiętajcie oczywiście o czterech poprzednich zasadach. Dzięki temu spośród zdjęć na pewno szybko wybierzcie te idealne.

materiały PR marki Sally Hansen

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 sierpnia 2019, 18:00

Nasze propozycje