Poprzedni artykuł: Ten okropny trądzik, zakryła tylko dwoma kosmetykami. Jakimi? Następny artykuł: To najmodniejsza szminka na Pintereście! Kobiety pokochały jej kolor i...

Błyszcząca i gładka skóra jak po użyciu Photoshopa? Ten prosty trik bije rekordy popularności

Makijaż, , tagi: rozświetlacz, selfie
Marzysz o zrobieniu idealnego selfie, na którym skóra wygląda młodo i świeżo? Nie potrzebujesz filtrów i Photoshopa! Musisz sięgnąć po te dwa produkty!

Jak zrobić idealne selfie? Zwłaszcza gdy twoja skóra nie jest gładka i rozświetlona... Wiele osób korzysta ze specjalnych aplikacji, filtrów, a jeszcze inni w akcie desperacji sięgają po Photoshopa. Jest sposób, by zrobić idealne selfie! A gładką i błyszczącą skórą możecie się cieszyć na co dzień. 

Jak mieć idealną skórę do selfie?

Ten makijaż staje się z dnia na dzień popularniejszy! A wszystko dzięki @milkeu_tea, która pokazała na swoim Instagramie, jak rozświetlić twarz do zdjęcia. Jej makijaże stały się viralem, a internauci są zachwyceni!

Pierwszym krokiem do zrobienia tego idealnego selfie jest uzyskanie rozświetlonej, jakby zroszonej skóry. W tym celu warto zastosować krem BB lub krem lekko koloryzujący. Może to być krem BB Garnier Miracle Skin Perfector. Potem trzeba użyć rozświetlacza w sticku - @milkeu_tea używa tego od Maybelline. Przed aplikacją trzeba rozgrzać go w palcach, aby podczas kontaktu ze skórą był bardziej płynny. Możesz też od razu sięgnąć po płynny rozświetlacz.

Boisz się, że tak lekko kryjący krem nie zatuszuje niedoskonałości? Milkeu twierdzi, że jeżeli wcześniej zastosujemy korektor, to nie powinno być problemu. 

Skóra nie tylko ładnie się prezentuje na zdjęciach, ale również jest bardzo naturalnie rozświetlona i spokojnie - możesz w takim makijażu wyjść z domu. Jest to na pewno również bardzo odmładzający make up. 

Jaki rozświetlacz jest najlepszy? Przegląd

przegląd rozświetlaczy

1. Artdeco, rozświetlacz w płynie z linii Claudia Schiffer, cena: ok. 90 zł

2. Eveline, All in One, kremowy rozświetlacz do twarzy, cena: ok. 12 zł

3. Benefit, High Beam mini, cena: ok. 65 zł

4. Bell, HYPOAllergenic, hypoalergiczny rozświetlacz w sztyfcie, cena: ok. 26 zł

5. SINSKIN, Must.Have, rozświetlacz w płynie, cena: ok. 75 zł

6. Maybelline, Master Strobing Stick, rozświetlacz w sztyfcie, cena: ok. 44 zł

7. Rimmel Insta Duo Contour Stick, cena: ok. 40 zł

Źrodło zdjęcia głównego:  Instagram/Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2019, 14:59

Zobacz także

Nasze propozycje