Poprzedni artykuł: Czy w 2017 roku pożegnamy matowe usta? Następny artykuł: Magiczny eyeliner dla fanów Harrego Pottera. Tego nie możesz przegapić...

Podobają Ci się piegi? Teraz pojawiły się sztuczne. Wystarczy je... przykleić!

Dawniej niektóre osoby wstydziły się swoich piegów. Obecnie wiele kobiet wręcz pragnie je mieć. Mężczyźni je uwielbiają, a ponad to stają się modne!

Piegi wracają do łask. O ile latem często pojawiają się na wielu twarzach, o tyle zimą raczej próżno ich szukać na skórze, a to wielki makijażowy hit na najbliższe tygodnie. Czy zatem musimy wyjeżdżać na wakacje do ciepłych krajów, aby piegi pojawiły się w naturalny sposób? Albo musimy się pogodzić z tym, że nie jest nam pisane skorzystanie z tego trendu? Nic z tych rzeczy. Niektórzy je sobie dorysowują, ale do tego jest potrzebna dość duża wprawa, a te i tak najczęściej nie wyglądają efektownie i najczęściej kojarzą się z Pippi.

Na szczęście amerykańska marka Faux Freckles stworzyła sztuczne piegi, które sobie po prostu... doklejamy! Ich aplikacja przebiega podobnie do naklejania tatuażu na skórę. Ostatnim krokiem jest przypudrowanie twarzy, aby efekt był naturalny. Wydaje się to bajecznie proste. Jak jednak wygląda w praktyce?

@ruartistry serving face in the @faux.freckles light palette!

Film zamieszczony przez użytkownika Faux Freckles™ (@faux.freckles)

Jeżeli nie lubicie naturalnych piegów, możecie sięgnąć po te... kolorowe! Ich koszt to ok. 25 dolarów.

Jak Wam się podoba ten pomysł? 

Zobaczcie także:  Czy w 2017 roku pożegnamy matowe usta?

Foto: Pinterest/pin/29836416259924954/

Do uzupełnienia looku możecie skorzystać ze sztucznych rzęs:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 stycznia 2020, 18:46

Nasze propozycje