Poprzedni artykuł: Jednemu nie straszny basen, inny starcza na... kilka lat! Przedstawiam... Następny artykuł: Cztery godziny bez poprawek! Poznajcie HIT redakcji: mineralny puder r...

Anna Lewandowska pokazuje, jak... się maluje! ZDJĘCIE

Anna Lewandowska ma przed swoimi fanami coraz mniej tajemnic ;). Tym razem na swoim Instagramie pochwaliła się fotką zrobioną podczas makijażu. Na co się zdecydowała?

Anna Lewandowska pokazuje, jak... się maluje! Zaskoczeni? My nie, bo Anna Lewandowska przyzwyczaiła nas już do tego, że chętnie chwali się tym, co aktualnie robi. A my musimy się przyznać, że z wielką przyjemnością "podglądamy" Anię na obozach sportowych, sprawdzamy jej codzienne menu, czy podziwiamy wspaniałe podróże. Tym razem nie jest inaczej, a w dodatku temat iście Wizażowy!

Ostatnio Ani pochwaliła się nowym kolorem włosów, teraz pokazała fotkę, na której przygotowuje się do sesji zdjęciowej. Zobaczcie, że piękna żona Roberta Lewandowskiego zdecydowała się na make-up no make-u z wyraźnym konturowaniem. Widać też, że podkreśliła różem policzki. Naszą uwagę zwróciły także przedłużone rzęsy - to doskonały pomysł dla sportowców, bo nie musisz się martwić, że tusz spłynie podczas treningu. I jeszcze jedno - piękne paznokcie dopełniły całości.

A jak wam się podoba makijaż Ani Lewandowskiej?

Zobacz także: Przetestuj 1 ze 100 nowych tuszów do rzęs Rimmel Scandaleyes Reloaded

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 kwietnia 2019, 10:05

Zobacz także

Nasze propozycje