Poprzedni artykuł: To najmodniejsza szminka na jesień! Następny artykuł: Ta kobieta przez makijaż straciła... brwi

Jaki manicure wykonać na ślub?

Przed wami wybór manicure na ślub? Zobaczcie, czym warto się zainspirować.

Wydaje się Wam, że paznokcie to najmniejszy problem wśród wielu przygotowań do ślubu? Obecnie mamy tak ogromny wybór, że może być to zarówno ułatwienie, jak i utrudnienie. Za nami czasy, kiedy trzeba było dbać o to, aby paznokieć się nie złamał i nie odstawał od innych, ponieważ bez problemu możemy go przedłużyć za pomocą żelu. Nie musimy się również martwić o to, że lakier nam odpryśnie zaraz po pomalowaniu. Dzięki hybrydowemu manicure lakier utrzymuje się kilkanaście dni.
Warto jednak mieć na uwadze, że wizyta u manikiurzystki będzie od nas wymagała poświęcenia sporo czasu, co w przedślubnej gonitwie może być istotne.

Paznokcie żelowe na ślub

Tak jak wcześniej wspominałyśmy, to bardzo praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu w dniu ślubu nie musimy się martwić, że paznokieć się złamie, zaciągnie, a lakier odpryśnie. Jest to szczególnie dobre rozwiązanie dla pań, które na co dzień np. obgryzają paznokcie, albo nie podoba im się kształt ich płytki- dobra minikiurzystka zdziała cuda.

Paznokcie ślubne w kształcie migdałków

Jeszcze parę lat temu większość kobiet decydowała się na prostokątne paznokcie. Dzisiaj sporym powodzeniem cieszą się te w kształcie migdałków, które wyglądają naturalniej. Efekt wizualny oczywiście jest też uzależniony od długości wybranych paznokci.

Czerwone paznokcie do ślubu

Utarło się, że do wykonania ślubnego manicure powinno się wybierać jedynie delikatne, pastelowe kolory, jednak kobiety zdają się być coraz odważniejsze w tej kwestii i zaczynają sięgać po wyraziste barwy. Może on być doskonałym uzupełnieniem dodatków do ślubnej kreacji. Co powiecie na czerwoną biżuterię i manicure?

Paznokcie ślubne- french manicure

To najpopularniejszy manicure i najbardziej klasyczny. Zastanawiacie się, jak może wyglądać? Jak go urozmaicić? Na Instagramie czeka na Was wiele inspiracji.

Frenczyk hybrydowy #paznokciehybrydowe #french #frenchnails #manicure #francuski #nails #frenchmanicure

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Agnieszka Włodarczyk (@nails_by_agnie)

#onail#nafplio#nails#nailbar#nailart#frenchmanicure#goldengoddess

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika O'nail Nafplio (@onail_nafplio)

Zobaczcie także:  Jak się zmieniały trendy w manicure na przestrzeni ostatnich 100 lat?

Foto:  Instagram

Sprawdźcie, jakie lakiery polecają kobiety

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lipca 2019, 20:37

Nasze propozycje